Specialiai iš Olandijos: ko galima pasimokyti iš žymiausių olandų interjero studijų

Residence – tai olandų žurnalas rašantis apie interjerą, meną, gyvenimo būdą ir tendencijas. Kas metus šis žurnalas sukviečia pačias žymiausias olandų interjero dizaino studijas į vieną pasirinktą vietą su užduotimi įrengti vieną kambarį, atspindintį jų studijos stilių ir esamas ar būsimas tendencijas.

Neseniai įvykusio renginio metu buvo pristatyti itin įvairaus stiliaus interjerai. Kai kurie gana spalvingi, ryškūs ir eklektiški, kiti kiek ramesnių tonų ir labiau elegantiški.

Asmeninio albumo nuotr.

Marcel Wolterinck studija pristatė natūralių splavų derinius. Akcentavo harmoningą seno su nauju jungimą. Atkreipkite dėmesį, kaip gražiai kapučino rusvos spalvos dera su tamsiai mėlyna. Nebijokite kopijuoti idėjų kitomis propocijomis, jei tamsiai mėlyna siena jūsų nuomone per niūru, šį derinį naudokite priešinga propocija. Švelniomis spalvomis dekoruokite sienas ir nebijokite tamsiai mėlynų akcentų.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Hip studija pristatė itin eklektišką derinį. Pakankamai drąsų ir ryškų darbo kambario interjerą turbūt daugeliui sunku įsivaizduoti savo namuose, tačiau siūlau nežiūrėti labai skeptiškai. Vintažinių raštų naudojimas su moderniais akcentais gali būti visai linksmas. Galbūt ne pagrindinėse poilsio erdvėse, bet kodėl savęs nepradžiuginus ryškiaspalviu raštuotu kilimu, vienu ar keletu ryškiasnių baldų darbo kambaryje. Vėlgi, proporcijos pagal skonį, bet ryškios spalvos akcentai darbo erdvėje, jus tikrai nuteiks energinai ir pozityviai.

Asmeninio albumo nuotr.

Roelfien Vos studija garsėja labai harmoningais, švelnių tonų moderniais ir kartais kiek klasikiniais interjerais. Tačiau šįkart jų parengtas kambarys itin nustebino. Tropiniai raštai ir įvairios tekstūros, tamsūs asplaviai derinami su ryškias akcentais, kuriantys neįprastą kelionę vyravo jų pristatyme interjere.

Asmeninio albumo nuotr.

Decoration Empirte studija paruošė svetainės ir valgomojo kambarį, kurį dalina dvi skirtingos sienų splavos ir jų tekstūros. Į interjerus sugrįžtanti švelniai alyvinė spalva buvo komponuojama su mėlynos spalvos kėdėmis, tamsaus medžio stalu ir šviesiomis išplautos baltos spalvos grindimis. Meno kūrniai šiame interjere yra pagrindiniai akcentai, kuriantys kambario temą. Atkreipkite dėmesį į skirtingo stiliaus krėslus svetainės dalyje.

Asmeninio albumo nuotr.

Studija Frameworks pasidalino itin žaismingu ir moderniu deriniu. Akį traukė dviejų skirtingų audinių užuolaidų idėją. Vienoje pusėje naudojama aksomas, o kitoje raštuotas medvilninis audinys. Žinoma šią idėją galite pritaikyti ir su kitomis medžiagomis ar raštais. Tokiu būdu interjere sukursite netikėtumą.

Asmeninio albumo nuotr.

Thijs Murre studija parodė puikų pavyzdį kaip komponuoti švelnią persikinę ar kitaip vadinamą varinę spalvą su tamsių spalvų baldais ar detalėmis.

Ar jau turite ManoNamai.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųskite ją ir pirmieji skaitykite portalo naujienas: „iOS“ versija; „Android“ versija

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis