Kalėdų dovanų idėjos interjero gurmanams

Termometro stulpeliui nepaliaujam krentant, mintyse vis dažniau šmėsteli Kalėdų laikotarpis. Namų šiluma, jaukumas, židinyje spragsinčios malkos, šventinio pyrago kvapas, dovanos – tai su kuo mums asocijuojasi Kalėdos. Patariame jau dabar be skubos dairytis, kuo nustebinsite ir pradžiuginsite savo brangiausius.

Šiandien lankomės interjero ir baldų prekybos centre „Domus galerija“, kur prekiaujama ne tik aukštos kokybės baldais, bet ir originaliais aksesuarais namams papuošti. Čia rasite stilingas ir vertingas dovanas net ir išrankiausio skonio interjero gurmanams.

Namų kvapai – rafinuotu skoniu pasižymintiems žmonėms

Namų kvapas - viena įsimintiniausių kalėdinių dovanų. Nors ir nematomi, kvapai namams yra svarbus interjero akcentas, suteikiantis jaukumo ir rafinuotumo jausmą, stimuliuojantis žmonių emocijas ir susiejantis aromatus su mylima aplinka.

Siūlome atkreipti dėmesį į kūrybinių dirbtuvių iš Prancūzijos MAD ET LEN kvapus. Šiose kūrybinėse dirbtuvėse kuriami dirbiniai iš metalo, iš natūralių ir ekologiškų ingredientų maišomi kvepalai, taip pat liejamos augalinės kilmės žvakės.

Matydami išraiškingą šių kūrėjų dizainą, kuriame pabrėžtinai dominuoja deginto metalo juoda, užuosdami gilius kiek neįprastus kvapus, savo mintyse būtinai rasite žmogų, kurio tokia dovana nepaliks abejingo. O gal tas žmogus esate Jūs? (Salonas „Decosense“)

Italijos kompanija „Millefiori“ prieš 20 metų pradėjusi nuo aromatinių žvakių gamybos, šiandien garsėja kaip difuzorių su lazdelėmis gamintoja. Gamintojai siūlo ne tik išsirinkti sau patinkantį aromatą, bet ir jo formą – tai gali būti buteliukas, kvapusis maišelis ar žvakė.

Išskirtiniais „Millefiori“ kvapais galite mėgautis ne tik namuose. Kuriami ir specialiai automobilio salonui skirti aromatai. Šiais galite pradžiuginti tą žmogų, kuriam automobilis ne vien susisiekimo priemonė, o šis tas daugiau... (Salonas „MadamW“)

„Villa Buti“ kvapai gimsta kerinčiame Toskanos dvare pagal senus amatininkų metodus. Išpuoselėta kvapų kolekcija savo ryškiais aromatais nukels į įstabų Toskanos regioną, o iki menkiausios detalės apgalvoti aromatų buteliukai dar ir tampa nuostabiu namų aksesuaru. (Salonas „Lėja“).

„TRUE GRACE“ MANOR CHRISTMAS No. 40 - šildantis cinamono ir apelsinų žievelių aromatas primena tradicines Kalėdas. Kai spaudžia žiemos šaltis ir tamsa, ryškus ir gaivus apelsinų, gvazdikėlių ir gėlių žiedlapių aromatas ne tik pradžiugina, bet ir šildo. Prabangaus raudono stiklo buteliukas su merkiamomis lazdelėmis suteiks šventinės nuotaikos Jūsų namams. Virpanti šventinės žvakės šviesa jus džiugins net 40 valandų, o kvepiančius lapelius galėsite kabinti, bet kurioje patalpoje arba Kalėdomis iškvėpinti savo automobilį ar net rankinę. (Salonas „Retroforma“)

Išskirtinio dizaino vazos – spalvingas namų akcentas

Danų dizaino kompanijos „&Tradition” bendro darbo su dizaineriu Lex Pott rezultatas – oksiduotų metalų vazos „True Colour Vase”. Šių vazų sukūrimą galima laikyti tikru meno ir mokslo projektu, nes kurdamas jas, dizaineris atliko metalų, jų oksidacijos ir spalvų tyrimą. Oksiduoti metaliniai paviršiai sukuria tokias spalvas, kokių jie yra randami tik giliai žemėje. Rezultatas – minimalistinio dizaino ir nepakartojamų spalvų interjero aksesuarai, kuriais galima papuošti savo ar brangių žmonių namus. (Salonas „Decosense“)

Dovanos netipiško humoro gerbėjams

Turite artimųjų, kuriems nepatinka tradicinės Kalėdos ir dovanos? Dizaino revoliucionieriai SELETTI kartu su iliustracijų žurnalu TOILETPAPPER siūlo rinktis kolekciją, kurioje kasdieniame gyvenime dažnai naudojami namų apyvokos daiktai apipavidalinti juodojo humoro iliustracijomis. (Salonas „Coockoo design House“)

Žvakidės su istorija

„Winebottle“ žvakidės idėja kilo iš animacinio filmuko „Dama ir valkata“. Vienoje iš labiausiai žinomų scenų, Damai ir valkatai vakarieniaujant žvakių šviesoje, ant stalo matomas vyno butelis su žvake jame. Taigi „Ferm Living“ panaudojo šią žvakidės idėją ir sukūrė medinę įvairių pastelinių spalvų žvakidę. (Salonas „Retroforma“).

„Eclectic“ - Išraiškingos ir kvapnios rankų darbo žvakės metaliniuose indeliuose, kurių dizainą kūrė garsusis britų dizaineris Tom Dixon. Žvakių kvapai sukuria nostalgišką praeities nuotaiką: „Orientalist“ primena keliones į Indiją, kur persipina muskuso, cinamono ir turgaus prieskonių kvapai. „Royalty“ primena vakarinę arbatos gėrimo valandėlę su braškių uogiene, „London“ kvepia senojo Londono raudonomis plytomis, upės Temzės sūruma sumišusiais su iš parkų sklindančiais krokų kvapais. Priklausomai nuo pasirinkto kvapo, jūsų artimuosius džiugins gražus sidabro, aukso arba vario indelis, kurį, žvakei sudegus, galės panaudoti kaip taurę ar pieštukinę. (Salonas „Simetria“)

„Domus galerija“ salonuose rasite ir daugybę kitų stilingų aksesuarų namams - indų, taurių, stiklinių, padėklų, puodelių, staltiesių, pledų, pagalvėlių, statulėlių, atramų knygoms, meno dirbinių ir dar daug kita. Dovanokite ir kurkite stilingas Kalėdas!

Tom Dixon rankų darbo variniai indai su iškaltais šešiakampio formos ornamentais, salonas „Simetria“.

„Locherber“ namų kvapai, salonas „Casa Bella“.

„Nordal“ žvakidės, salonas „TCH“.

Spalvingi indai „Vista Allegre“, salonas „Roomers“.

Rankšluosčiai, salonas „1000 ir 1 naktis“

Christian Lacroix užrašų knygelės, salonas „Retroforma“.

Užsakymo nr.: PT_69644610

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis