Lengvai įgyvendinamos idėjos, kaip į namus įnešti Valentino dienos nuotaiką

Švęsti šią šventę ar ne - tai kiekvieno pasirinkimas. Tačiau kodėl gi kiek nepaįvairinus savo interjero bent kelioms dienoms?

Pagalvėlės. Tikriausiai paprasčiausias būdas, kaip į namus įnešti romantikos. Jei nenorite, kad šis dekoro elementas būtų pernelyg kičinis, galite rinktis švelnesnių atspalvių pagalvėles arba pažaisti su audiniais.

Shutterstock

Shutterstock

Girliandos stiklainyje. Greičiausiai po šventinio laikotarpio lempučių girliandos dar nėra giliai nukištos stalčiuose. Tikrai verta pasitelkti šias girliandas, stiklainį, Valentino dienos atributiką ir štai - žavingas dekoro elementas.

Shutterstock

Stalo dekoras. Dekoruojant stalą bet kuria proga svarbiausia yra idėja ir visumos harmonija. Viskas turi derėti: staltiesė, servetėlės, indai, stiklas, įrankiai, detalės.

Shutterstock

Šv. Valentino diena jau tarsi diktuoja tam tikrą dekoro stilių. Pasitelkite tai, kas asocijuojasi su romantika. Jei visgi kritiškai žvelgiate į šią šventę, bet norite švęsti - nebijokite ir humoristinių elementų.

Shutterstock

Šią dieną verta į stalo dekorą įnešti prabangos. Pavyzdžiui, staltiesė iš prabangaus barchato, klasikinė žvakidė ant sidabrinio padėklo, klasikinių formų krištolo taurės, sidabro įrankiai. O kaip baigiamasis akcentas gali būti pabarstyti rožių žiedlapiai.

Rankdarbiai. Mažos smulkmenos gali būti ir dekoro detalės, ir dovanos. Žemėlapiai su kartu aplankytomis šalimis, kaladėlės su ant jų perkeltomis nuotraukomis, dovana paslėpta išsiuvinėtoje širdelėje - pasitelkite fantaziją!

Shutterstock

Šedevrai virtuvėje. Tai vienas paprasčiausių būdų, kaip sukurti jaukesnę atmosferą bet kurios šventės metu. Širdelės formelės sausainiai ar mėgstamas antrosios pusės patiekalas - svarbiausia staigmena iš visos širdies. Na, ir nesvarbu, kaip švęsite šią šventę, nepamirškite, skirti dėmesio atmosferos sukūrimui. Tam puikiai pasitarnaus pritemdyta šviesa, mėgstamas muzikinis fonas.

Shutterstock

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis