Tam, kad kiekviena diena būtų ypatinga: lovos dekoras pledais

Žinote, tą nuostabų vaizdą iš interjero žurnalų, kuriame puikuojasi stilingai paklotos miegamojo lovos? Puri patalynė ir tarsi atsainiai užmesti pledai sukuria lengvai nerūpestingą miegamojo nuotaiką. Namų interjero tinklaraščio „Homy Ideas“ autorė Jūratė Gulko pristato keletą sumanių idėjų.

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kas čia tokio, atsainiai numeti pleduką ir gauni žurnalo viršelio vertą dekorą. Bet patikėkite manimi, norint atkartoti kažką panašaus, tikrai reikia pasistengti.

Shutterstock

Shutterstock

Shutterstock

Shutterstock

Variantų, kaip subtiliai papuošti miegamojo lovą yra nemažai, tad žemiau pateikiame keleta vertų dėmesio. Visų pirma, norint sukurti lengvą ir neįpareigojančią nuotaiką miegamajame, reikia pagalvoti apie tekstilės spalvas, kaip jos derės prie jūsų pasirinktos patalynės. Jeigu ji yra ryškesnė, tada pledai ar lovatiesė gali būti nuosaikesnio atspalvio. Jeigu patalynė nėra ryškios spalvos, tokiu atveju akcentas turėtų būti pledas.

Shutterstock

Shutterstock

Shutterstock

Shutterstock

Lovą dekoruoti galima tvarkingai patiesiant vieną užklotą arba naudojant du keliais sluoksniais, ant patalynės klojant pirmąjį užtiesalą plačiau, o antrąjį tiesiant kaip pagrindinį akcentą siauriau. Taip pat pledus galima naudoti tik lovos gale arba per visą jos plotį.

Shutterstock

Shutterstock

Shutterstock

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis