9 idėjos dovanoms, kurios papuoš bet kuriuos namus

Likus vos savaitei iki Kalėdų, mintys ima suktis ne tik apie buities reikalus, bet ir apie dovanas. Šventiniu laikotarpiu lankydami artimuosius ir draugus dažnai norime juos nudžiuginti bent smulkia staigmena, tačiau nesinori būti banaliems. Šioje vietoje išgelbėti gali tinkamai parinkta namų interjero detalė: ji nustebins net visko mačiusius.

Pateikiame 9 namų interjero papuošimui skirtų dovanų idėjas. Jos ir suteiks dar daugiau jaukumo namams, ir atneš praktinės naudos jų šeimininkams. Be to, tokia dovana kasdien primins jus.

Pledas. Margas ir šiltas pledas – puikus kalėdinės dovanos pasirinkimas. Jų galima rasti įvairiausių spalvų, dydžių ir ilgių, todėl šią dovaną priderinsite prie kiekvieno interjero.

Pagalvėlė. Tiek moderniame, tiek klasikiniame interjere įdomiu akcentu gali tapti pagalvėlė. Ją arba jos užvalkalą pirkite atsižvelgdami į būsimo savininko būdą – vieniems labiau tiks šelmiškos, ryškių spalvų, o kitiems – klasikinių, prabangių raštų pagalvėlės.

Padėklas. Kas nenorėtų atsikėlęs gauti pusryčius į lovą? Jūs galite prisidėti prie šio rytinio malonumo, artimiesiems ar draugams padovanoję padėklą su minkštu pagrindu. Jo dizainą rinkitės pagal namų šeimininką: vieniems patiks pusryčius gauti smagiame ir spalvotame, kitiems – rafinuotame ir klasikiniame padėkle.

Nuotraukų albumas. Vertinantys meną ir grožį nudžiugs gavę mėgstamo fotografo nuotraukų albumą. Jis pasitarnaus ne tik kaip penas mintims, bet kaip ir stilinga interjero detalė.

Keksiukų kepimo formelė. Padovanoję keksiukų kepimo formeles, galite įžiebti artimajam aistrą gaminti! Dar šiltesniu gestu tokios formelės taps, jei bus padovanotos kartu su jose „tupinčiais“ keksiukais.

Padėkliukai puodeliui. Retai susimąstome apie šią smulkią interjero detalę, kuri puikiai papuošia stalą. Prieš pirkdami nuspręskite, kam padėkliukus naudos šeimininkas – gal pasidėti kavos puodeliui, o gal vyno taurei. Šiandien jų galima rasti pačių įvairiausių – nuo keramikinių iki medinių.

Sūrio pjaustymo peilis. Sūrio pjaustymo peilis – kiekvieno gurmano svajonė. Dovanodami šią dovaną, ne tik užtikrinsite, kad jos gavėjas dažniau išbandys naujas sūrių rūšis, bet ir parodysite savo išskirtinį bei subtilų skonį.

Butelio laikiklis. Butelio laikiklį dovanokite gero vyno mėgėjams. Jų galima rasti įvairių: nuo minimalistinių, tinkančių moderniam interjerui, iki sunkių ir vintažinių, derančių prie brandaus vyno butelių.

Kabykla. Prie sienos tvirtinama kabykla tiks pasikabinti tiek šalikams ar kepurėms, tiek paltams ar striukėms, tiek bižuterijai bei raktams. Besiruošdami kur nors išeiti ir nusikabindami daiktą nuo kabyklos, būsto šeimininkai visada maloniai prisimins jus.

Dovanų loterija su „Gera Dovana“

Pirkdami dovanas kitiems, nepamirškite ir savęs – sudalyvaukite dovanų platinimo bendrovės „Gera dovana” inicijuojamame projekte „Kalėdų norai pildosi čia“. Jį sudaro dvi dalys: dalyviai gali arba dalyvauti „Gera dovana“ loterijoje bei laimėti vieną iš 500 prizų – nuo degustacijų iki šuolio parašiutu, arba išpildyti nepažįstamo žmogaus troškimą. Abi šias dalis galima pasiekti per specialiai žaidimui sukurtą internetinę aplikaciją: apps.delfi.lt/kaledunoraipildosicia/

Projektas vyksta iki gruodžio 22 d.

Užsakymo nr.: PT_69878844

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis