6 paprastos idėjos, kaip namie surengti stilingą vakarėlį be streso

Artėja vakarėlis, o namuose – betvarkė? Tikriausiai visiems pažįstamas jausmas, su kuriuo gan lengva susidoroti. Tereikia pasitelkti bent kelis iš šių patarimų.

1. Rinkitės tik grynus gėrimus
Tokios politikos laikytis nėra sunku, o ir jūsų baltoji sofa bus šimtu procentų apsaugota nuo netikėtų dėmių. Džinas su toniku ir įvairiausi kiti kokteiliai bei gazuotas vanduo – tikrai galima rasti kuo be viso to pavaišinti net ir pačius išrankiausius svečius.

2. Nereikia pernelyg daug dekoracijų
Kuo vakarėlio metu aplinkui bus mažiau dekoracijų, tuo mažiau teks tvarkyti po jo. Ši taisyklė ypač svarbi per Kalėdas, kai tikras medis ne tik meta spyglius, bet ir gali būti apverstas besiblaškančių svečių, susijaudinusių keturkojų ar įkaušusių dėdžių. Apsiribokite vienu akcentu, tokiu kaip didelės žvaigždės ar vainikas.

3. Užsakykite maistą į namus
Jeigu nesate pasaulinio lygio kulinaras, kodėl neužsukus į vietos kavinę ar restoraną užsakyti keleto skanių patiekalų? Tai leis jums vietoj prakaitavimo prie viryklės skirti daugiau laiko kambario ruošimui. Neabejokite, svečiai jaus didesnį dėkingumą už gerą kompaniją nei už iki galo neiškeptą bulvių troškinį.

4. Indų ir stiklinių per daug nebūna
Niekas nenori tarpe tarp patiekalų plauti indus, o pakeitus vyno butelį – taures. Ir jeigu užtektinai indų didesniems vakarėliams neturite, galima juos pasiskolinti. Pavyzdžiui, taurių galima gauti iš vietos vyno pardavėjo.

5. Ruoškitės, ruoškitės, ruoškitės
Ką jums sako apversta virtuvė? Ruoškitės, ir dar kartą ruoškitės. Tai ypač svarbu, jeigu vakarėlis vyks toje pačioje erdvėje, kur ir gaminamas maistas. Krūvos neplautų indų geros atmosferos tikrai nesukurs.

6. Pasirūpinkite žaidimais mažiesiems
Kas neabejotinai sugadina vakarėlį? Vietos nerandantys vaikai, todėl pasirūpinkite jiems skirta erdve. Suraskite smagių žaidimų, kuriuos jie visi kartu galėtų žaisti, arba pagalvokite apie filmą ar televizijos programą, kuri ilgam prikaustytų jų dėmesį. Žinoma, skanumynai irgi gali pasitarnauti, tačiau tik žiūrėkite, kad mažieji netaptų dėl cukraus pakvaišusiais monstrais!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis