Įsirenginėjantiems ir kuriantiems namus – naujas portalas DarauPats.lt

Atėjus pavasariui visi norime pokyčių. Pirmiausiai pradedame nuo savo artimiausios aplinkos – namų, sodų, sklypų. Nuo šiol į pagalbą galėsite pasitelkti ir naują portalą DarauPats.lt.

„Didžiuojamės sukūrę išskirtinį tinklapį, kuriame rasite profesionalų ir skaitytojų jau išbandytų patarimų. Iki šiol lietuviški portalai koncentravosi į jaukias idėjas, tapdavo įkvėpimo šaltiniais, tačiau nuo šiol galėsite naudotis ir šiuo virtualiu praktinių patarimų gidu. Nors portalas bus nuolat pildomas profesionalų rekomendacijomis, tačiau redaktoriai lauks ir skaitytojų įžvalgų. Tikimės, kad šis puslapis bus ypač įdomus vyrų auditorijai", – teigia DELFI direktorius Vytautas Benokraitis.

DarauPats.lt rasite rubrikas „Statybos", „Apdaila", „Aplinka" ir „Darau Pats". Šiose nuolat atnaujinamose kategorijose galėsite skaityti patarimus nuo čiaupo pasirinkimo iki pamatų įsirengimo. Rubrikoje „Darau Pats" ypač laukiama skaitytojų iniciatyva ir patirtis - juk ne vienas lietuvis yra įsirengęs terasą, pavėsinę, pats meistravęs viską nuo šašlykinės iki namo.

Išskirtinė rubrika – „Meistrai". Joje skaitytojai galės rekomenduoti padėjusį meistrą, įkelti skelbimus turės galimybę ir patys specialistai.

DarauPats.lt redakcija taip pat su savo skaitytojais kasdien susitiks ir „Facebook" profilyje, kuriame ne tik pateiks įdomybių, patarimų, tačiau ir kvies dalyvauti konkursuose praktiškiems prizams laimėti.

Šiuo metu DELFI grupei priklauso skaitomiausias naujienų portalas DELFI, jaukaus būsto idėjų svetainė Manonamai.lt, įkvėpimo šaltinis Moteris.lt, taip pat sveikos, gražios, skanios, karštos ir linksmos 5braskes.lt, jaunas, žavus ir veiklus Cosmopolitan.lt, merginų portalas Panele.lt, puslapis Tavovaikas.lt skirtas visiems planuojantiems, besilaukiantiems ir vaikus auginantiems tėvams, kelionių portalas Perpasauli.lt, skelbimų puslapis Alio.lt, ekologijos, aplinkos ir gamtos naujienų tinklalapis Grynas.lt, žvaigždžių gyvenimą iš arti stebintis Klubas.lt. DELFI tinklalapių grupės partneriai: pramogų laisvalaikio portalas Mieste.lt ir portalas žvejams Kablys.lt.

DELFI nuo 2007 m. priklauso Estijos žiniasklaidos grupei „Ekspress Group".

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis