Rąstinė pirtelė už 3000 eurų

Kartais iki drąsos imtis statybų trūksta tik įkvepiančio pavyzdžio. Kviečiame pasigrožėti skaitytojo Gabrieliaus pastatyta rąstine pirtimi.

Pastatyti šią nedidelę pirtį, skirtą keletui asmenų, mūsų skaitytojui užtruko apie metus. Dirbama buvo savaitgaliais, laisvu nuo darbo metu.
Pirties dydis – 4,2 m ir 3,5 m, ji surinkta iš nugriovus seną namą likusių rąstų.

„Parsivežus juos namo ir pradėjus surinkinėti paaiškėjo, kad jie labai prastos būklės – paskutiniam vainikui reikėjo dėti tris naujus rąstus, o visi likę ir malkoms nelabai tiko. Laisvalaikiu šveičiant ir tąšant per dieną pavykdavo tik vieną vainiką pagamint, tai iš pradžių dariau sienas garaže, paskui išardžiau ir pervežiau į pirties vietą“, – pasakoja jis.

Vis dėlto, pirtelė buvo pastatyta ir jau netrukus galės priimti pirmuosius lankytojus. Ji stovi ant betoninės plokštės, pamatų neturi. Stogas uždengtas čerpėmis, kurias taip pat pavyko gauti nemokamai – tereikėjo išsirinkti iš krūvos tinkamiausias.

Vyro skaičiavimu, pirties statyba atsiėjo apie 3000 eurų. Į šią sumą įėjo išlaidos elektros instaliacijai, vandeniui ir kanalizacijai privesti, kaminui su pečiumi įrengti, langams ir durims įstatyti, plytelėms ir dailylentėms.


Asm. albumo nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis