Darau pats: sumanūs būdai, kaip statybines atliekas paversti lauko baldais

Pavasaris yra puikus metas užsiimti įvairiais Darau Pats projektais. Kadangi šylant orams ypač aktualūs darosi lauko baldai, pateikiame keletą sumanių idėjų, kaip statybines atliekas paversti funkcionaliais lauko baldais.

Baldai iš medinių padėklų

Medines paletės (arba kitaip – padėklai), dėl jų Lego kaladėles primenančios formos, visiškai nesudėtingai gali būti transformuotos į lauko baldus. Padėklai gali virsti stalais, suoliukais, foteliais ar net gultais.

Shutterstock

Daugiau palečių panaudojimo idėjų: Nesibaigiančios medinių padėklų panaudojimo galimybės

Elektros kabelio ritės transformacija į stalą

Kita statybinė atlieka, kuri be didesnio vargo gali būti transformuota į lauko baldą – kabelio ritė. Ji jau savaime, dėl savo formos, gali tarnauti kaip stalas, tad užtenka ją nušlifuoti ir impregnuoti. Žinoma, yra galimi ir sudėtingesni tokio stalo variantai. Pavyzdžiui, galima dailinti stalviršį gražesnėmis lentelėmis arba į domumo suteikti stalo „kojai“ aprišant ją virve.

Shutterstock

Daugiau idėjų, kaip transformuoti ritę: Elektros kabelio ritės panaudojimo būdai interjere

Senų durų panaudojimas stalo stalviršiui

Shutterstock

Senas duris galima paversti originaliu stalviršiu. Tokiam projektui ypač tinka senovinės durys, nes toks lauko baldas atrodys unikaliai ir taps akį patraukiančiu terasos ar pavėsinės akcentu.

Daugiau senų durų panaudojimo idėjų: Kaip galima panaudoti senas duris

Padangų perdirbimas į lauko baldus

Senas padangas galima paversi į žaismingai atrodančius lauko baldus. Kadangi jas galima nudažyti įvairiomis ryškiaspalvėmis spalvomis, tokie baldai puikiai gali atrodyti vaikų žaidimų aikštelėje.

Shutterstock

Daugiau padangų panaudojimo būdų: Būdai, kaip panaudoti senas padangas

Senų plytų universalumas

Senas plytas kieme galima panaudoti įvairiausiais būdais: jos gali tapti takeliu, inspektu, o karšiui atsparios plytos – lauko židiniu. Taip pat jas galima panaudoti ir lauko suoliuko gamybai.

Shutterstock

Daugiau senų plytų panaudojimo būdų: 7 būdai, kaip panaudoti senas ir nereikalingas plytas

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis