Darau pats: grindys iš palečių už mažiau nei 90 eurų

Iš palečių, galima padaryti daug ką – tačiau ar kada galvojote apie grindis? Porelė, turėjusi laisvą kambarį išklotą, jų žodžiais tariant, „siaubingu kilimu“, nusprendė paversti jį sandėliuku. Vienas svarbiausių pakeitimų buvo grindų danga ir šeimininkai čia išsisuko gana originaliai.

Kai kilimas buvo nuluptas, reikėjo sugalvoti, ką patiesti vietoj jo. Medžiaga turėjo būti tvirta, gerai atrodanti ir nebrangi. Atsakymu tapo paletės.

Siaubingas ir pigus kilimas


Jį buvo sunku netgi siurbti – jis pradėdavo lankstytis ir būdavo šiek tiek įsiurbiamas į vamzdį. Buvo nuspręsta, kad jo čia tikrai neliks.

Lentelių rinkimas


Lentelių rinkimas truko keletą mėnesių – jos gautos jau supjaustytos iš šalia gyvenusio žmogaus, kuris kaip tik ir užsiima palečių perdirbimu.

Laiptelis


Iš mažesnių ir plonesnių palečių lentelių suformuotas laiptelis, padedantis saugiau nulipti į patalpą.

Grindų klojimas


Pirmiausia grindys buvo izoliuotos specialia plėvele, vėliau ant jų sumontuotos palečių lentelės. Kiekviena jų pritvirtinta vinimis.Padengimas


Paskutinis žingsnis – padengti grindis apsauginiu sluoksniu. Tam naudotas poliuretano lakas

Rezultatas


Visa tai kainavo mažiau nei 90 eurų, tiesa, mediena buvo gauta nemokamai. Tačiau dabar sandėliuke sudėtos grindys yra unikalios ir lengvai pakeičiamos ar patobulinamos. 

Tiesa, grindys šiek tiek nelygios, tačiau patalpoje vaikštant su kojinėmis ar basomis, tai nėra didelė problema. Mediena nešerpetoja ir rakščių šiose grindyse nėra – rinkdamiesi lenteles savininkai buvo labai išrankūs ir būtent kreipė dėmesį į šį aspektą. Kambaryje nėra didelių temperatūros ar drėgmės pokyčių, todėl tokios grindys išsilaikė pavyzdingai gerai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis