6 spintelių problemos ir kaip su jomis susidoroti

Turbūt kiekvienam iš mūsų puikiai pažįstamas jausmas, kuomet spintelių durys trankosi it pasiutusios, o stalčiai sklandžiai nesidarinėja. Net jei esate pripratę prie šių problemų, visgi patariame negaišti laiko ir jas pašalinti, kadangi tai nėra paprastas nepatogumas.

1. Stringantys ir sklandžiai nesidarinėjantys stalčiai

Išėmus stalčių kruopščiai nuvalykite pavažas ir bėgelius, tuomet papurškite juos lubrikaciniu tepalu. Atlikę visa tai stalčių įtaisykite į vietą. Jei stalčiaus bėgeliai yra pažeisti, įsigykite naujus galite artimiausioje remonto ir buitinių prekių parduotuvėje.

2. Spintelės durys ne visiškai užsidaro

Tai galima sutvarkyti paprasčiausiai priveržus atsilaisvinusius varžtus vyriuose. Jai tai nepadeda, naujesnės gamybos durys turi specialų varžtą, kurio pagalba galite reguliuoti vyrių padėtį. Taipogi problema gali būti ta, kad jūsų spintelė yra nežymiai pakrypusi, tuomet ji turi būti perstatyta.

3. Varžtai nesilaiko vyriuose

Pirmiausia pašalinkite vyrius. Angą užtaisykite tankia ir tvirta medžiaga (pvz, kaip laikinas sprendimas gali tarnauti kietai sugrūsti ir momentiniais klijais sutvirtinti popieriaus gumulėliai, degtukai ar netgi dantų krapštukai). Iškišas nupjovę peiliu, pamėginkite vyrius pritaisyti atgal į vietą. Jei nei vienas iš aukščiau pateiktų būdų nepadeda, tuomet vyrius persukite į kitą vietą, keletą centimetrų aukščiau ar žemiau nuo esamos pozicijos.

4. Nusidėvėjusi vonios ar virtuvės spintelių apdaila

Nežymius įbrėžimus užtepkite medienos glaistu, atitinkančiu jūsų spintelės spalvą. Jei žala yra rimtesnė, medines spintelės vietas lengvai apšlifuokite švitriniu popieriumi, kad pašalintumėte įbrėžimus ar kitokius nusidėvėjimo pėdsakus. Jei spintelė pagaminta iš ne tokios brangios medžiagos, galite ją perdažyti.

5. Įdubęs stalčių dugnas

Stalčiaus dugnas dažniausiai įdumba dėl didelio jame laikomų daiktų svorio. Kartais, jei iškrenta tvirtinimo elementai, gali netgi atvėpti vienas iš dugno plokštės kampų, Sustiprinti įdubusį dugną galite iš apačios vinimis ar klijais pritvirtindami faneros plokštę. Jei tai netrukdys stalčiui darinėtis, iš apačios galite prikalti plonas lenteles.

6. Metalinės spintelės dalys atrodo susidėvėjusios

Pradėkite nušveisdami metalines dalis. Jei esate nepatenkinti rezultatais, nuėmę metalines dalis jas perdažykite. Kitas, šiek tiek brangesnis variantas būtų pakeisti nusistovėjusiais dalis naujomis. Taip sėkmingai atnaujinsite spinteles nepirkdami naujų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis