5 priežastys, kodėl turėtumėte įsigyti elektrinį siaurapjūklį

Elektrinis siaurapjūklis gali būti vienas naudingiausių jūsų turimų įrankių. Jis yra ne tik itin universalus, tačiau juo naudotis gali įvairių amžiaus grupių žmonės. Taipogi šis įrankis yra nepakeičiamas pjaunant sudėtingas kreives medyje arba metale. Dar neturite savo siaurapjūklio? Štai keletas priežasčių, kodėl turėtumėte apsvarstyti galimybę jį įsigyti.

Kreivių pjovimas
Veiksmingas kreivių ir aštrių kampų pjovimas yra vienas pagrindinių priežasčių, kodėl siaurapjūkliai yra tokie populiarūs. Taip pat, jis stipriai paspartina darbo procesą, o tai paverčia šį įrankį neatsiejama staliaus darbo dalimi.

Pritaikyti ne tik darbui su medžiu

Elektriniai siaurapjūkliai nesunkiai susitvarko su įvairaus storio bei tankio mediena, o pritaikius tinkamus pjūklelius galima pjauti ir metalą, stiklo pluoštą ar gipso kartoną.

Nesudėtinga pakeisti pjūklelius

Pirmiausia atjunkite siaurapjūklį nuo srovės arba išimkite akumuliatorių, tuomet raskite rankenėlę, kurią atsukus pjūklelis atsipalaiduos ir nesunkiai išsiims. Pakeitę pjūklelį vėl užveržkite rankenėlę. Visam šiam procesui atlikti užtruksite vos porą minučių.

Akumuliatoriniai siaurapjūkliai

Šie siaurapjūkliai turi vieną didelį privalumą prieš laidinius. Jūsų judesių nevaržo nepatogus laidas, todėl manevruoti šio tipo siaurapjūkliais yra kur kas patogiau. Taip pat juo naudotis galėsite vietose, kur nėra elektros jungčių. Senesnio tipo akumuliatoriai būdavo gremėzdiški ir sunkūs, tačiau šiuolaikiniai pasižymi nedideliu svoriu, todėl jais dirbti yra patogu.

Shutterstock nuotr.

Siaurapjūkliais lengva naudotis

Nepriklausomai nuo jūsų patirties elektrinių įrankių naudojime, dirbdami su siaurapjūkliais su sunkumais greičiausiai nesusidursite . Šiais įrankiais naudotis yra nesunku, jie neužima daug vietos jūsų dirbtuvėse bei yra be galo naudingi įtaisai, kurie pavers jūsų darbą su medžiu, metalu ar kitomis medžiagomis tikru malonumu.

Šie įrankiai yra sukurti taip, kad su jais dirbti gali ir įvairaus amžiaus vaikai, tam tereikia tinkamo instruktažo bei suaugusiųjų priežiūros. Kadangi darbas siaurapjūkliu nereikalauja daug fizinės jėgos, o ir rankos bei pirštai yra laikomi saugiai nuo ašmenų, šis įrankis yra vienu idealiausių, kuomet vaikus norite supažindinti su elektriniais įrankiais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis