Nauji virtuvės sprendimai

Pritaikiusi ilgametę patirtį bei sukauptas žinias apie virtuvės ergonomiką ir įrangą, siekdama plautuvės zoną paversti daugiafunkciu virtuvės centru, bendrovė „Hansgrohe“ kartu su garsia dizaino studija „Phoenix Design“ sukūrė naują produktą – unikalią plautuvių ir maišytuvų kombinacijų sistemą, darniai sujungiančią aukštą kokybę, išskirtinį dizainą ir funkcionalumą.

Kokybė ir dizainas

Naująją „Hansgrohe“ virtuvės kombinacijų sistemą sudaro plautuvės, gaminamos iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno, maišytuvai ir dviejų modelių valdymo elementai, „sBox“ įtaisas, vandens šalinimo sistema ir tvirtinimo elementai bei žarnos. Tai itin efektyvus, iki smulkmenų apgalvotas blokas, atitinkantis aukščiausius funkcionalumo, ilgaamžiškumo, kokybės ir dizaino standartus bei palengvinantis kasdienės ruošos darbus. Su šia sistema galima rinktis bet kurią iš 16 modelių „Hansgrohe“ plautuvių, prie kurių puikiai dera ir maišytuvai. Geometrinės formos, šiek tiek suapvalinti kampai, platus kraštas suteikia plautuvėms šiuolaikišką įvaizdį ir palengvina priežiūrą, be to, jas galima montuoti ant stalviršio arba po juo. Priklausomai nuo pasirinktos plautuvės dydžio, jos tinkamos montuoti tiek su standartiniais 60 cm pločio baldais, tiek pritaikyti individualaus projekto virtuvėse. Galima rinktis vienos ar dviejų dalių plautuvę. Tokios pasirinkimo galimybės šiuolaikiškai virtuvei suteikia dar daugiau komforto ir savitumo.

Gamintojo archyvas

Du geri pasirinkimai

Siekiant, kad plautuvės zonoje viskas būtų suplanuota taip, kad niekas netrukdytų dirbti, „Hansgrohe“ sukūrė dvi virtuvės komplektacijas su skirtinga valdymo sistema. Pirmojo modelio vandens čiaupo „Select 200“ valdymo elementas sumontuotas atskirai nuo maišytuvo, priekiniame plautuvės krašte, todėl šios plautuvės rankenėlę nesunku pasiekti net ir vaikams. Ergonomiškos formos rankenėlė paleidžia vandenį, reguliuoja vandens srauto stiprumą ir temperatūrą ją spustelint ar pasukant. Paleisti ir išjungti vandenį galima ant čiaupo paspaudus mygtuką „Select“.
Kitame modelyje mygtukas „Select“ sumontuotas tiesiai ant plautuvės. Jis didelis, grakščios, elegantiškos formos, įtaisytas tiesiog plautuvės paviršiuje. Abu modeliai gali būti valdomi vos palietus mygtuką alkūne, tarkim, jei rankose laikote puodą ar nenorite ištepti mygtuko. Šiems maišytuvams valdyti nereikia elektros energijos ir papildomų įrenginių spintelėje po plautuve – technologija „Select“ yra visiškai mechaninė.

Gamintojo archyvas

„sBox“ – protingas sprendimas

„Hansgrohe“ „sBox“ įrenginys, skirtas virtuvinių komplektacijų sistemai, padės įvesti tvarką spintelėje po plautuve ir užtikrins nepriekaištingą maišytuvo veikimą. Tai plokščias įtaisas, į kurį montuojama ištraukiamo čiaupo žarna. Šis įtaisas sukurtas taip, kad tiktų visiems standartiniams baldams. Įtaisas apsaugo traukiamą žarną nuo galimų pažeidimų dėl įvairiausių spintelėje laikomų daiktų, be to, garantuoja visišką judėjimo laisvę. Įrenginys „sBox“ turi specialią žarną, kurios ilgis padidina veiksmų aplink plautuvę spindulį iki 26 cm. Nuo šiol jūs galėsite patogiai pripilti vandens į aukštas vazas ar didelius puodus net neįstatę jų į plautuvę. Kad montuoti būtų paprasčiau, „sBox“ turi daugiafunkcius tvirtinimo elementus, todėl spintelėje po plautuve jį galima sumontuoti taip, kad būtų itin patogu ir išsaugotume kuo daugiau vietos.

Gamintojo archyvas

Nerūdijantis plienas iki šiol yra viena populiariausių šiuolaikiškos virtuvės apdailos medžiagų. Bendrovė „Hansgrohe“ ją pasirinko dėl higieniškumo, aukštos kokybės, atsparumo vandeniui bei ugniai ir nesudėtingos priežiūros. Ir, žinoma, dėl estetikos: matinis šiam metalui būdingas žvilgesys virtuvei suteikia modernumo.

Užsakymo nr.: PT_73910676

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis