Konkurso nugalėtoja iš Vilniaus prizo laimėti visai nesitikėjo

Sveikiname žurnalo „Mano Namai“ prenumeratorę Odetą Ražinskienę, kuri laimėjo ilgaamžę patirtį turinčio gamintojo „Villeroy&Boch“ įsteigtą prizą – keraminę virtuvės plautuvę.

Odeta atsiimti plautuvės į prizo steigėjo filialą, įsikūrusį Polocko g. 28B, atvyko su visa šeima. Moteris sako, kad prizo laimėti visai nesitikėjo. Apie tai, kad tapo nugalėtoja, ji sužinojo iš pažįstamų, kurie žurnale pamatė paskelbtą jos vardą. Odeta juokauja, kad nežino, ką iš tiesų reikėtų laikyti prizo laimėtoju, nes žurnalą, iš tiesų, užprenumeravo vyras.

Moteris pasakoja, kad įvairius interjero dizaino leidinius skaito jau labai seniai, o žurnalo „Mano Namai“ numerius kaupia ir net rūšiuoja pagal datą. Jai labiausiai patinka straipsniai interjero temomis. Odeta priduria, kad pats mėgstamiausias jos interjero stilius – kaimiškas (angl. rustic).

Keraminės virtuvinės plautuvės, pasak „Villeroy&Boch” marketingo projektų vadovės Baltijos šalyse Dalios Budreikaitės, pasižymi aukščiausia kokybe, įvairove ir išskirtiniu dizainu. Kiekvienas gali išsirinkti sau tinkamą variantą pagal stilių, spalvą, dydį ar montavimo būdą. Tokią kriauklę gyvai galima pamatyti ir gamintojo filiale.

D. Budreikaitė sako, kad keramika yra higieniškiausia medžiaga virtuvėje, visiškai atspari karščiui ar šalčiui, kvapams, į ją neįsigeria jokie skysčiai. „Villeroy&Boch” plautuves ypač paprasta prižiūrėti ir išvalyti, nes jos padengtos „CeramicPlus“ danga – prie jos neprilimpa nešvarumai, tad palaikyti švarą daug lengviau ir paprasčiau.

Užsakymo nr.: PT_78260851

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis