Kaip namuose susikurti poilsio oazę

Vilmers“ daugiau nei dešimtmetį užsienio ir Lietuvos rinkoms sėkmingai pristato naujas rankų darbo baldų kolekcijas, atitinkančias aukščiausius kokybės standartus ir naujausias Skandinavijoje bei Vakarų Europoje vyraujančias dizaino tendencijas. Skandinaviško kapitalo įmonė, plėtojanti veiklą Šiaurės ir Vakarų Europos šalyse, praėjusiais metais užsibrėžė tikslą įgyta patirtimi pasidalyti ir Lietuvos rinkoje – pakvietė apsilankyti naujai duris atvėrusiuose baldų salonuose. Šiais metais gamintojas žada itin daug naujovių ir kviečia apsilankyti parodoje „Baldai“, kur patys galėsite įsitikinti, kad tai – ne tik stilingi baldai, bet ir šis tas daugiau: puikus aptarnavimas, aukšta kokybė ir jaukumas Jūsų namams.

TARP PASAULINIŲ LYDERIŲ

Įmonė kasmet dalyvauja tarptautinėse baldų parodose, kur savo gaminius pristato šalia garsiausių Europos baldų gamintojų. Šį sausį vykusioje vienoje didžiausių baldų parodų „Imm Cologne“, Kelno mieste, Vokietijoje, „Vilmers“ turėjo didžiulį stendą šalia tokių lyderių kaip „Natuzzi“, „Calia Italia“. Švedijoje vykstančioje parodoje „Stockholm furniture fair“ įmonė sėkmingai eksponuoja savo produkciją jau ne vienus metus, o lapkritį naujausias tendencijas pristatys „Mobelmessen“ parodoje Danijoje.

Gamintojo archyvas

Minkštųjų baldų gamintojas „Vilmers“, įsikūręs Šiauliuose, jau nuo 1997 m. sėkmingai plėtoja veiklą eksportuodamas minkštuosius baldus į Skandinavijos ir Vakarų Europos šalis. Ilgus metus bendradarbiaujant su minėtų rinkų prekybos partneriais ir klientais „Vilmers“ kokybės, dizaino kriterijai ir dėmesys detalėms įgavo ypatingą reikšmę. Kompetentingas kolektyvas ir profesionali dizainerių komanda dirba tam, kad kiekvienas galėtų rasti tinkamą baldą savo namams, o šis neabejotinai būtų skoningas, atitiktų paskutines Europoje vyraujančias dizaino tendencijas ir komforto poreikius.

Gamintojo archyvas

UNIVERSALUMO IR KOMFORTO KRITERIJUS

„Vilmers“ gaminami moduliniai baldai išsiskiria ne tik aukšta kokybe, nepriekaištingu dizainu, bet ir universalumu. Įmonė kasmet sėkmingai pristato vis daugiau naujų baldų kolekcijų. Vien pernai buvo sukurti visiškai nauji 27 baldai, iš kurių išvystytos 27 baldų kolekcijos. Dėl šios priežasties kiekvienas klientas gali išsirinkti baldą pagal individualius poreikius – nuo sėdimosios pagalvėlės dydžio ir minkštumo iki porankių ar kojelių formos. Tas pats baldas gali būti komplektuojamas iš mažiausių detalių ir pritaikytas nedidelėms erdvėms arba komponuojamas kaip erdvus kampas didelėje svetainėje su plačiomis sėdimosiomis bei nugarinėmis pagalvėlėmis. Ieškantieji unikalių spalvinių sprendimų taip pat nenusivils – „Vilmers“ audinių kolekcija susideda iš 220 skirtingų gobelenų, jie suskirstyti pagal kategorijas, siekiant atitikti kliento poreikio ir kainos santykį. Be to, galite rinktis įvairių atspalvių natūralią odą, įvairių atspalvių kontrastines siūles, dekoratyvines pagalvėles.

Gamintojo archyvas

SKANDINAVIJOJE POPULIARIAUSI

• Viena sėkmingiausių „Vilmers“ sukurtų baldų kolekcijų, užvaldžiusi visų skandinavų širdis, – „Nordic“, išsiskirianti lakonišku, grakščiu siluetu, išgrynintomis linijomis ir komfortiška minkštąja dalimi. Siūloma didžiulė moduliacijų, audinių, aukštos kokybės odos, kojelių, porankių įvairovė. Šie baldai puikiai tiks tiek mažoms, tiek didesnėms erdvėms.

• Ne tik Skandinavijos šalyse, bet ir Lietuvos rinkoje populiari baldų kolekcija „More“ – ypač patogi, praktiška ir stilinga. Didelis moduliacijų, audinių pasirinkimas, tad baldus nesunkiai priderinsite įvairaus dizaino interjeruose. Praktiška detalė – sofos gali būti montuojamos su ypač patvariu miegojimo mechanizmu.

• Naujausia „Vilmers“ kolekcija „Toronto“ papildo skandinaviško dizaino baldų asortimentą dar vienu išskirtiniu modeliu, kurį gaminant nepriekaištingai suderinta estetika, stilius ir komfortas. Šis baldas, vos prieš pusmetį pristatytas Stokholmo baldų parodoje, jau spėjo tapti patraukliausia kolekcija Lietuvos klientams.

NAUJIENOS IR GERIAUSI PASIŪLYMAI – PARODOJE „BALDAI“

Spalio 5–8 d. „Vilmers“ asortimentą ir siūlomas naujoves galėsite apžiūrėti „Litexpo“ parodų centre. Pasisėmusi nemažai patirties iš tarptautinių parodų, įmonė žada neįtikėtiną naujovių, dizaino variacijų ir gobelenų gausą. Erdviame 60 m² stende bus eksponuojami naujausi gaminiai, pristatomos gobelenų naujovės, kruopščiai atrinktos atsižvelgiant į tendencijas, vyraujančias Skandinavijos ir Vakarų Europos rinkose. Lankytojai patys galės išbandyti minkštuosius baldus, įvertinti kokybę, apžiūrėti įvairias baldų moduliacijas ir įsitikinti jų komfortu.

Gamintojo archyvas

VERTA APSILANKYTI APSILANKIUSIEMS PARODOJE „BALDAI“ „LITEXPO“ PARODŲ CENTRE „VILMERS“ SUTEIKS NET 40 PROC. UŽSAKYMO NUOLAIDĄ! GERESNĖS PROGOS GALI IR NEBŪTI.

Užsakymo nr.: PT_75939295

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis