Moderni klasikos interpretacija vonios kambaryje

Interjero dizaino studijos „Interjero pasaka“ sukurtame vonios kambaryje dominuoja visa atspalvių gama – nuo akinamai baltos iki visiškai juodos. Plastiški marmuro raštai kontrastuoja su griežtomis geometrinėmis formomis, itin švarios ir lakoniškos linijos susipina su Art Deco stiliui būdingais blizgiais paviršiais. Taip atsiskleidžia klasikinio ir modernaus stilių samplaika.

Vonios kambario spalvų gama – monochrominė, čia aiškiai išryškėja tamsūs dryžiai ir griežtos linijos. Kontrastui sustiprinti parinkti juodi šviesos jungikliai ir griežtos klasikinės juodos durys. Atmosferą sušildo vešlios plačialapės kambarinės gėlės.

Šioje erdvėje svarbus apšvietimo vaidmuo – po vonios pakyla įmontuota LED juosta. Išjungus pagrindinį apšvietimą, ji kuria romantišką atmosferą, kai gulima vonioje.

Leonas Garbačauskas

Iki 1 m² paplatinta ir tropinį lietų imituojanti dušo kabina – komforto ir malonumo oazė. Šioje zonoje papildomai suprojektuotos lentynos-nišos, skirtos prausimosi priemonėms susidėti. Estetikos pojūdį vonioje kuria natūralios medžiagos: skirtingų spalvų marmuro rašto grindų ir sienų akmens masės plytelės, lieto akmens kriauklės stalviršis.

Studijos dizainerei Vaidai Žemaitytei-Jurgelevičei vonios kambarys yra mėgstamiausia kūrybos erdvė: „Jaučiame aistrą projektuodami šią patalpą, turime galybę minčių, kaip išnaudoti erdvę ir pritaikyti įdomius dizaino bei apšvietimo sprendimus.“

Santechnikos įrangą dizainerė rinkosi iš patikimų gamintojų. „Mėgstu TECE produktus, nes jie leidžia taupyti erdvę ir ją laisvai planuoti. Paprastai renkamės siaurus, 8 cm pločio, potinkinius unitazo rėmus, nes jie, paslėpti sienoje, užima nedaug erdvės. Vonios kambariuose erdvė dažniausiai būna ribota, o siauri rėmai padeda ją taupyti.

Dušo latakas leidžia atsisakyti gremėzdiškų kabinų ir papildomų barjerų. Sensoriniai stikliniai klavišai „TECElux Mini“ vandeniui nuleisti lengvai pritaikomi ir kaip papildomas šviesos šaltinis. Mėgstu juodos ir baltos derinius, o šis gamintojas kaip tik turi labai plačią juodų ir baltų klavišų bei kitų interjere matomų įrangos detalių derinių“, – pasakojo V. Žeimytė-Jurjelevičė.

Išsirinkti ir prie kuriamo dizaino priderinti santechnikos įrangą galima Vilniuje, prieš pusmetį duris atvėrusioje visos gamyklinės produkcijos ekspozicijoje, – TECE akademijoje. Joje galima apžiūrėti prietaisus, pasikonsultuoti, sužinoti, kaip jie veikia, kaip juos tinkamai montuoti.

Daugiau informacijos: www.tece.lt

Užsakymo nr.: PT_77611063

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis