Stilingų baldų namams atrasite biuro baldų parduotuvėje

Ar kada pagalvojote, jog stilingų baldų savo namams galite rasti... biuro baldų parduotuvėje? Ne tik rasti, bet ir prisidėti prie jų kūrimo.

„Į mus vis dažniau kreipiasi žmonės, ieškantys baldų ne biurui, o namams“, - tikina internetinės biuro baldų parduotuvės „Flanco“ rinkodaros vadybininkė Jurga Vismontaitė.
Ši tendencija, pasak Jurgos Vismontaitės, atkeliavo kartu su skandinaviško interjero mada: vis daugiau pirkėjų pirmenybę teikia modernumui, praktiškumui ir patvarumui, o kuriant biuro baldus šie reikalavimai – patys svarbiausi.

Minimalistinis baldas – kaip juoda suknelė

„Žmonėms norisi, kad baldas jiems suteiktų komfortą dirbti, kurti ar tiesiog – patogiai gyventi. Kad jis neužgožtų aplinkos, neuzurpuotų viso dėmesio, atvirkščiai – atliktų savo funkciją ir paliktų laisvę eksperimentuoti su erdve, interjero detalėmis. Minimalistinis baldas – kaip juoda suknelė, kuri tinka visur ir atrodo tobulai nepaisant bėgančių metų, progos ar aksesuarų, - tikina Jurga Vismontaitė, – Jei jau investuoji į baldą, nori, kad jis nebūtų veikiamas madų ir augtų kartu su tavimi. Kaip kad viena populiariausių mūsų prekių – ergonomiškas stalas „UP“, kurio aukštis reguliuojamas pagal poreikius.

Dalykai, apie kuriuos pamirštame

„Flanco“ – didžiausio šalyje biuro baldų gamintojo „Narbutas“ įmonių grupės narė – baldus individualūs pirkėjai pamėgo ne tik dėl praktiškumo. Žmonėms, pasak pašnekovės, svarbu, kad čia gali rasti sprendimų, apie kuriuos paprasti baldų gamintojai nepagalvoja: kaip paslėpti laidus, kokiais aksesuarais sutaupant erdvę papildyti stalą ar spintą, kaip baldas ar tam tikros detalės gali tausoti sveikatą, ilgas valandas leidžiant prie kompiuterio.

Unikali programa kiekvieną paverčia interjero dizaineriu

Kadangi savo asortimentą, atsižvelgdama į pirkėjų pageidavimus, kompanija nuolat atnaujina, „Flanco“ netruko į kūrybos procesą įtraukti pačių vartotojų. Nuo šiol naudojantis specialia programa, pirkėjai galės susikurti iki smulkmenų jų poreikius atitinkančias lentynas.

„Lentyna jau seniai nebėra vien baldas daiktams susidėti. Apgalvotai, pagal individualius poreikius suprojektuota, ji ne tik įneša daugiau tvarkos, bet gali tapti ir svarbiausiu kambario akcentu bei elegantiška priemone atskirti erdves, - patirtimi dalijasi Jurga Vismontaitė, - Norėjome, kad klientai pajustų malonumą kurdami savo aplinką, kad jiems nereiktų skubėti priimant sprendimus, stumdytis prekybos centruose kovojant dėl konsultantų dėmesio. Pagal savo viziją, mūsų svetainėje jie gali susiprojektuoti unikalią lentyną, kuri atitinka ir įmantriausius reikalavimus: kad būtų vietos televizoriui, tilptų ir aukšta vaza, ir kolekcionuojamų daiktų ekspozicija, ir gaublys“.

Žemiau esantis video paaiškina, kaip veikia lentynų kūrimo įrankis. Na, o jeigu norite savo interjero dizainerio sugebėjimus išbandyti iškart, spauskite ČIA.

Užsakymo nr.: PT_63953182

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis