Darau pats: kaip nudažyti sieną už 30 eurų

Net jei jūsų profesinė sritis yra visiškai nesusijusi su statybomis ar dekoru, o paskutinį kartą tokio pobūdžio darbus atlikote ankstyvoje jaunystėje, tai tikrai ne priežastis bijoti kažką pasidaryti savo rankomis. Juolab, jog pasiekti puikiam rezultatui dažnai užtenka kruopštumo ir mažo postūmio. Ką gali žinoti, gal tai įkvėps ir didesniems darbams.

Mindaugo Rimkaus bute esančios baltos sienos turėjo daug potencialių dekoravimo galimybių. Vyras jomis pasinaudojo dekoruodamas sieną dideliais spalvotais ornamentiniais trikampiais. „Buvome nusprendę, kad visas butas bus šviesus, tačiau keliose vietose sukursime tam tikrus akcentus. Išsirinkome spalvas dalis dera su rudomis grindimis, o mėlyna spalva yra akcentinė. Tuomet pradėjome ieškoti idėjos ir radome panašią mintį internete. Ji mums patiko, nes baltos linijos susisieja su butu. Gali būti, kad panašų dalyką pakartosime keliose buto vietose, tačiau jau smulkesniu formatu, nedažydami visos sienos“, pasakoja pašnekovas. Prieš dažant sieną, buvo pasikonsultuota su dizainere dėl formų ir spalvų.

Pasižiūrėkite, kaip sekėsi Mindaugui ir kokį rezultatą jis pasiekė:

Tokį sprendimą nesunkiai galite įgyvendinti ir jūs. Mindaugas prisipažino, kad, išskyrus vaikystėje atliktus statybinio pobūdžio darbus, jokių profesionalių dažymo įgūdžių neturėjo. „Tiesiog abu esame kruopštūs ir priekabūs. Visa tai lėmė, kad užtrukome gerą pusdienį. To užteko išklijuoti juosteles, du kartus nudažyti ir tada jas nulupti“, prisimena jis.

Dekoruotos sienos plotis yra beveik 8 kvadratiniai metrai (7,8). Medžiagos sienos dekoracijai (dažai, dažų spalvų sumaišymas, keli paprasčiausi voleliai ir speciali lipni juosta) kainavo simbolinę 30-58 eurų sumą.

Gal ir jūs, kaip ir ŠIS MŪSŲ SKAITYTOJAS turite kokių nors darbų pavyzdžių? Pasidalinkite: info@daraupats.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis