Darau pats: spiraliniai laiptai iš faneros lakštų

Tinklalapio „HomeMade Modern“ įkūrėjas Benas Uyeda siūlo pasinaudoti jo idėja ir pasistatyti netradiciškus laiptus. Manot, kad per sunku? Peržiūrėkite mokomąjį vaizdo įrašą ir galbūt pasiryšite pakartoti šį iššūkį.

Vieną šių stilingų laiptų pakopa sudaryta iš dvylikos 3–4 mm faneros lakštų. Projektui taip pat prireikė plieninio stulpo, CNC frezavimo staklių, medienos ir statybinių klijų. Panašu, kad ir kantrybė nepamaišytų – vienai laiptų pakopai padaryti projekto autorius užtruko apie dvi valandas.

Pagal išsilavinimą architektas Uyeda savo dizaino projektais stengiasi įkvėpti žmones, kurie nori pasigaminti modernius, patvarius baldus už prieinamą kainą. Pasak dizainerio, tai alternatyva brangiems dizainerių sukurtiems produktams ir pigiems serijiniams gaminiams iš plastiko. Štai ir šie laiptai jam atsiėjo gerokai pigiau, nei kainuotų siūlomi parduotuvėse.

Laiptų gamybos instrukcijos su CAD failais, vaizdine ir tekstine medžiaga, priemonių ir medžiagų sąrašu pateikiamos tinklalapyje homemade-modern.com.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis