5 idėjos, kaip seną baldą paversti nauju

Seni baldai naujam gyvenimui prikeliami ne vien taupumo sumetimais – šie projektai įrodo, kad atnaujinę iš tėvų ar senelių paveldėtą baldą galime įnešti papildomų spalvų į šiuolaikinį interjerą. Savo rankomis sumeistrautas baldas visuomet išsiskirs iš masinių gaminių, o sumaniai įkomponuotas į erdvę puikiai su jais derės.

1. Darau pats: paprastas senos spintos restauravimas

Spinta – toks baldas, kurį gana sunku išmesti. Ir ne tik dėl logistinių priežasčių, tačiau ir praktinių – nors šis baldas gali būti estetiškai pasenęs, tačiau savo funkciją vis dar atlikti puikiai. Kone racionaliausias sprendimas – tokią spintą tiesiog atnaujinti.

© Shutterstock nuotr.

Daugiau skaitykite čia: Darau pats: paprastas senos spintos restauravimas

2. Darau pats: tarybinio fotelio prikėlimas antram gyvenimui

Turbūt kiekviename name ar bute atsiras senas, nuo močiutės laikų likęs fotelis. Kažkada buvęs vos ne prabangos daiktas, dabar – nudėvėtas, senas, neišvaizdus... Tačiau vis vien mielas ir keliantis sentimentus. O jei dar prisiminsime, jog vintažiniai daiktai – „ant bangos“, tai kiekvienam bent kiek nagingesniam turėtų mikliai panižti rankos.

© Autoriaus nuotr.

Daugiau skaitykite čia: Darau pats: tarybinio fotelio prikėlimas antram gyvenimui

3. Darau pats: senų kėdžių atnaujinimas – pavyks kiekvienam!

Turbūt kiekvienas mūsų rūsyje, tamsiajame kambarėlyje ar pas mamą ant aukšto rastume senų rakandų, kuriuos išmesti gaila, o panaudoti nėra kaip. Vis dėlto, net ir iš pirmo žvilgsnio bevertis daiktas gali būti prikeltas naujam gyvenimui – kad ir su kiek kitokia paskirtimi. Tinklaraščio „Mažieji nuotykiai“ autorė Justina dalijasi įrašu apie tai, kaip senos kėdės jos rankose virto žaviais naktiniais staleliais. Skaitom!

© Autoriaus nuotr.

Daugiau skaitykite čia: Darau pats: senų kėdžių atnaujinimas – pavyks kiekvienam!

4. Darau pats: kaip iš senos spintelės pasidaryti staliuką

Senus, nebereikalingus, nebemadingus ar nebereikalingus baldus dažnai tiesiog išmetame, panaudojame kurui ar paprasčiausiai tiesiog perdažome. Turintys daugiau erdvės, sudeda juos garaže, užneša ant palėpės ar nutempia į rūsį. Vis dėlto, tokie baldai gali tapti puikia medžiaga naujiems kūriniams.

© Shutterstock nuotr.

Daugiau skaitykite čia: Darau pats: kaip iš senos spintelės pasidaryti staliuką

5. Kaip restauruoti seną sofą

Pirkau šią sofą už porą šimtų litų, šeimininkai pasakojo, jog ilgą laiką ji stovėjo sodo namelyje. Baldas iš esmės buvo neblogos kokybės – tvirtos spyruoklės ir rėmas.

© Asmeninio archyvo nuotr.

Daugiau skaitykite čia: Kaip restauruoti seną sofą

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis