Darau Pats: išskirtinė lentyna, kuriai pagaminti prireikė 16 valandų

Ne vienas iš mūsų interneto platybėse ieškome įkvėpimo įvairiems Darau Pats projektams. Tačiau dažnai nutinka taip, kad radę mums patikusią fotografiją, ją išsisaugome, bet pačio projekto taip ir neišbandome. Jauna Jessica ir Sinclair Breen šeima Pinterest tinklalapyje rado savo svajonių lentynos fotografiją ir užsibrėžė tikslą būtinai ją pasigaminti.

Kai Jessica rado šios unikalaus dizaino lentynos fotografiją, ją iškarto parodė savo vyrui Sinclair. Šeima akimirksniu suprato, kad tokia lentyna puikiai galėtų papildyti jų namų interjerą ir nusprendė ją pagaminti savo rankomis.

Moteris atsispausdino ją įkvėpusią fotografiją, išmatavo lentynai skirtą sieną ir su savo pažįstamo grafikos mokytojo, kuris dirba toje pačioje mokykloje, pagalba be vargo apskaičiavo, kokio dydžio turėtų būti šios įmantrios lentynos atskiros dalys. Tada šeima užsakė plokštes lentynai, paruošė dirbtinę MDF sienutę ir ėmėsi darbų.


Jauna Jessica ir Sinclair Breen šeima rado įkvepiančią fotografiją su išskirtine lentyna internete ir nusprendė tokį baldą pasigaminti patys.Jie apskaičiavo lentynų dydį ir užsisakė plokštes.Tada jie pagamino lentynų dėžutes ir jas išdėliojo ant dirbtinės MDF sienos.Kai pritvirtino MDF prie kambario sienos, ėmė tvirtinti lentynas.
Porai prireikė maždaug 16 valandų ir 750 eurų, kad galėtų papuošti namus savo svajonių lentyna.Informacija ir fotografijos Boredpanda.com

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis