KONKURSAS: laimėk kambario perdažymą! PASKELBTAS NUGALĖTOJAS

Jau seniai svajojote perdažyti patalpas kitomis spalvomis? Dabar pats laikas permainoms! Turbūt sutiksite, kad spalvos namų interjere turi didelę galią: jos skatina mūsų vaizduotę, leidžia susikurti jaukią aplinką ir netgi daro įtaką kasdienei nuotaikai. Taigi, „Vivacolor“ šiandien Jums sako: „gana atidėlioti perdažymą ir atsinaujinkite dar šį pavasarį!“

DĖMESIO! Konkursas baigėsi! Jo nugalėtoju tapo Linas Remeikis.

__________________________________________________________

„Vivacolor“ kviečia dalyvauti išskirtiniame konkurse, kurio prizas – kambario perdažymas Jūsų norima spalva! Dažymo darbus atliks profesionalūs meistrai, kurie naudos draugiškus aplinkai ir Jūsų sveikatai „Vivacolor Interior“ serijos dažus. Šie dažai yra aprobuoti Lietuvos pulmonologų ir alergologų draugijos.

Užpildykite žemiau esančią anketą ir apdovanokite save galimybe laimėti kambario perdažymą!

SVARBU! Dalyvauti konkurse galite iki gegužės 4 d. (imtinai). Informuojame, kad konkurse dalyvauja tik tie kambariai, kurių plotas neviršija 25 kv. m. Norint dalyvauti konkurse būtina atsiųsti kambario, kurį svajojate perdažyti, nuotrauką. Atkreipkite dėmesį, kad planuojamas perdažymo laikotarpis yra 2016 m. gegužės 16-18 d.

Konkurso taisyklės:

1. Konkurso „Laimėk kambario perdažymą su „Vivacolor Interior“ (toliau – Konkursas) dalyvių registracija vyksta nuo 2016 m. balandžio 25 d. iki 2016 m. gegužės 4 d. (imtinai).

2. Konkurse gali dalyvauti visi pilnamečiai Lietuvos Respublikos teritorijoje gyvenantys asmenys.

3. Konkurso organizatorius yra UAB „Tikkurila“ (toliau – Organizatorius), žaidimo vykdytojas – UAB „Delfi“.

4. Norėdami dalyvauti Konkurse, turite užpildyti žemiau esančią anketą arba elektroninio pašto adresu manonamai@delfi.lt atsiųsti šią informaciją: vardą, pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą, norimos perdažyti patalpos aprašymą, plotą kvadratiniais metrais, patalpos nuotrauką ir nurodyti miestą, kuriame yra ši erdvė.

5. Norimos perdažyti patalpos plotas negali būti didesnis negu 25 kv.m.

6. Prizo laimėtojas iš konkurso sąlygas atitikusių dalyvių renkamas atsitiktiniu būdu.

7. Prizą sudaro: kambario perdažymui reikalingas „Vivacolor Interior“ serijos dažų kiekis skirtas kambario sienų ir lubų dažymui (laimėtojo pasirinkta spalva) ir profesionalių meistrų atlikti dažymo darbai be dekoratyvinio dažymo elementų.

8. Planuojamas perdažymo laikotarpis yra 2016 m. gegužės 16-18 d. Konkreti dažymo data ir laikas derinamas su konkurso nugalėtoju, tačiau negali būti vėlesnė, nei 2016 m. gegužės 18 d.

9. Konkurso nugalėtojas įsipareigoja prieš dažymo darbų pradžią paruošti patalpą dažymui, pavyzdžiui, atlaisvinti sienas, išnešti daiktus, paliktus baldus apdengti apsauginėmis priemonėmis ar kita.

10. Konkurso organizatorius su laimėtoju susisieks asmeniškai registracijos metu nurodytu telefono numeriu. Jeigu su laimėtoju nepavyks susisiekti vėliausiai iki 2016 m. gegužės 9 d. arba jeigu su laimėtoju bus susisiekta, bet vėliausiai iki 2016 m. gegužės 12 d. nebus suderintos abiems pusėms tinkamos dažymo darbų datos, bus išrenkamas naujas laimėtojas.

11. Dalyvaudamas Konkurse dalyvis sutinka, kad Organizatorius gali viešinti dažymo proceso ir laimėtais dažais perdažytos patalpos nuotraukas (įskaitant ir patalpos nuotrauką prieš dažymą, pateiktą registravimosi metu) įvairiuose Organizatoriaus pasirinktuose kanaluose, taip pat „Facebook“ ir savo interneto svetainėse Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

12. Vienas asmuo gali dalyvauti tik vieną kartą.

13. Žaidimo metu kylantys ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka.

14. Kilus klausimams ar techniniams nesklandumams, kreiptis el. paštu info.lt@tikkurila.com, tel. +370 5 270 64 13.

15. Organizatoriai pasilieka teisę be išankstinio įspėjimo keisti taisykles ir konkurso sąlygas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis