22 kv.m palėpinis butas sename name Paryžiuje, kuriame telpa viskas

Daugiafunkcio planavimo sprendimai ir transformuojami baldai mažytį palėpinį butą pavertė patogia, šiuolaikiška ir stilinga miesto gyvenamąja erdve su visomis būtinomis funkcinėmis zonomis – svetaine, miegamuoju, virtuve, valgomuoju ir net darbo kampeliu.  

Objekto dosjė:

Tipas: palėpinis butas sename name Paryžiuje.

Būklė: rekonstrukcija.

Naudingas plotas: 15 m².

Grindų plotas: 22 m².

Biudžetas: 33 000 Eur.

Projekto autoriai – studija „Batiik“ (Paryžius).Nuolat didėjantis žmonių skaičius ir kartais net nesuvokiamos nekilnojamojo turto kainos pasaulio didmiesčiuose formuoja rinkoje vis mažesnių būstų tendenciją. Įrengiami ir gyvenimui pritaikomi pusrūsiai ir palėpės, o naujų būstų statytojai siūlo vos 20 m² ploto butukus – tokie ypač paklausūs tarp jaunų, aktyvų miesto gyvenimą mėgstančių žmonių. Vos 22 m² ploto butas (dėl žemų stogo nuolydžio šlaitų naudingo ploto tėra 15 m²), įrengtas seno namo Paryžiuje palėpėje, buvo iš pagrindų rekonstruotas ir pritaikytas kaip tik tokiai žmonių grupei.


Projekto autoriai – Paryžiuje įsikūrusi studija „Batiik“ – iš esmės perplanavo seną palėpę: išgriovė pertvaras ir atvėrė erdvę, praktiškai išnaudojo žemo stogo nuolydžio kampus, suprojektavo daugiafunkcius mobilius transformuojamus baldus. Nedidelėje erdvėje pavyko sutalpinti visus standartiniam būstui reikalingus elementus – visavertę virtuvę, svetainę, vakarais virstančią miegamuoju, baro tipo stalą, transformuojamą į didelį valgomąjį, ir pakankamai vietos daiktams susidėti, išsaugant erdvios, neperkrautos patalpos įvaizdį.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis