Šiuolaikiškas interjeras, kuriame žaidžiama kontrastingomis tekstūromis

(1)

Tiems, kuriems patinka modernumas bei estetika, kuri atspindi šiandienines tendencijas ir nuotaikas, turėtų patikti šis šiuolaikiškas būstas, kuriame svarbiausia yra erdvė, forma, spalva bei tekstūra. Tad kviečiame plačiau pasigilinti į pastaruosius šio išskirtinio interjero aspektus.

Patekus į šį butą, pirmiausia į akis krenta pati erdvė ir jos išplanavimas. Būstas yra ganėtinai atviras, jame judėjimui netrukdo nereikalingos sienos. Tik miegamasis, kaip asmeninė erdvė, yra atskirta nuo likusios bendros buto dalies. Nors butas nėra uždaras, tačiau jame yra aiškiai juntamos atskiros zonos (jų pradžia bei pabaiga).


Labai įdomiai toks atskirų zonų padalinimas yra išspręstas miegamajame. Lova ir poilsiui skirtas krėslas prie lango yra pakelti keliomis pakopomis į viršų, taip juos atskiriant nuo likusios kambario dalies, kur yra įsikūrusi darbo zona.


Kitas svarbus šio interjero aspektas – spalvos. Atviroje svetainės bei virtuvės erdvėje vyrauja neutrali pilka spalva, kuri tarnauja kaip fonas, kuris išryškina baldų formas bei faktūras. Jaukumo jausmas šioje patalpoje yra įvedamas per net kelis skirtingus medienos atspalvius.Miegamajame vyrauja kur kas ramesnė spalvų paletė. Čia dominuoja balta, žalsva bei medaus atspalvio medienos spalva. Kontrastas šiame kambaryje yra kuriamas juodų akcentų pagalba.


Visgi įdomiausias šio interjero elementas – ryškios apdailos bei baldų tekstūros, kurios būstui suteikia vizualinio gilumo bei charakteringumo. Bendroje svetainės ir virtuvės patalpoje akį labiausiai patraukia industrinės metalinės grindys bei šilti mediniai sienų apdailos akcentai. Svetainės zonoje išraiškingai atrodo pūkuotas kilimas bei minkšti baldų gobelenai.


Miegamajame taip pat yra derinamos skirtingos tekstūros, kurios sukuria žavų vizualinį žaismą. Šioje erdvėje dera mediena, ratanas bei metaliniai akcentai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis