Eklektiško stiliaus interjeras, kuris dvelkia atostogomis

Namai turėtų būti ta vieta, kurioje jaučiamės jaukiausiai, saugiausiai ir laimingiausiai. Šis būstas – akivaizdus pavyzdys, kaip namai gali tapti asmenine oaze, dvelkiančia atostogų dvasia.

Interjerui buvo parinktas eklektiškas interjero stilius, kuriame derinami tokie skirtingi interjero stiliai, kaip vintažinis, modernus ir kaimiškas (angl. rustic). Vientisumo tokiai unikaliai erdvei suteikia spalvinė gama. Čia dominuoja balta sienų spalva ir šilto atspalvio medinės grindys. Tokia apdaila atlieka baltos drobės vaidmenį, kuriame išryškėja išskirtinio dizaino interjero detalės. Akcentine spalva buvo parinkta mėlyna, kuri asocijuojasi su dangumi bei jūra. Ji taip pat prisideda prie ramios namų atmosferos kūrimo.


Tik įžengus į šį būstą galima pajusti jūros, smėlio ir saulės kuriamą pozityvią nuotaiką. Jau prie durų čia pasitinka originali bambukinė drabužinė, pintas krepšys batams ir ryškiaspalvės banglentės, kurios tarytum sako: „kiekviena diena šiuose namuose yra atostogos“.Į virtuvę vedančios sendintos durys buvo apdirbtos taip, kad primintų iš jūros išmestą nuolaužą. Netolygus dažų sluoksnis joms suteikia nepaprasto netikėtumo ir unikalumo.


Virtuvė šiuose namuose atlieka centrinį vaidmenį. Ji buvo išplanuota taip, kad joje užtektų vietos tiek maisto gamybai, tiek pasisėdėjimams aplink virtuvinę salą. Išskirtinis erdvės akcentas – vintažinio dizaino šaldytuvas ir ant jo pastatytas stiklinis indas su virve, kuri primena apie jūrinius laivus. Ant sienos pakabintas plakatas su žodžiais „Everyone should believe in something. I believe I should go to the beach“ (liet. „Kiekvienas turėtų kažkuo tikėti. Aš tikiu, kad turėčiau nueiti į paplūdimį“), papildo atostogų temą.


Išskirtinė šio būsto erdvė – nedidelė niša skirta poilsiui. Čia pastatyta turkio spalvos kušetė puikiai tinka tiek knygos skaitymui, tiek popiečio miegui. Papildomos erdvės ir šviesos įspūdžio šiam jaukiam kampui suteikia didelis veidrodis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis