Erdvė, kurioje kiekvienas kampelis išnaudotas galimybei pabendrauti

Ši moderni penthouse stiliaus erdvė, įrėminta nepaprastos miesto panoramos, yra sukurta bendravimui. Čia kiekviename kampelyje galima rasti vietą prisėsti ir pasikalbėti dviese arba su didesne žmonių grupele.

Nors išgirdus architektūrinį terminą penthause pirmiausia į galvą ateina prabangi ir itin glamūriška gyvenamoji erdvė, tai ne visais atvejais yra tiesa. Išvertus šį žodį į lietuvių kalba, jis yra apibrėžiamas kaip mansarda arba būstas pastogėje. Tokio tipo būstai yra ypatingi tuo, kad jie būna įsikūrę aukščiausiame daugiabučio pastato aukšte, todėl iš jų galima grožėtis atviru horizontu.


Ši bendravimą skatinanti erdvė yra įsikūrusi būtent tokio tipo patalpose. Čia beveik nėra aklinų sienų, vietoje jų visur yra įrengti milžiniški langai. Pro langus atsiveriantis vaizdas leidžia stebėti intensyvų miesto gyvenimą, tačiau atriboja nuo jo ir todėl leidžia atsipalaiduoti.


Tose patalpos vietose, kur yra reikalingos erdvę dalinančios pertvaros, taip pat buvo apsieita be tikrų sienų. Vietoje jų buvo panaudotos medinės bei stiklinės lentynos. Toks sprendimas išlaiko atvirumo jausmą ir užtikrina lengvą judėjimą po atskiras būsto zonas.Patalpose vyrauja modernus interjero stilius. Kadangi dėl daugybės langų čia yra itin daug natūralios šviesos, intymesnei ir šiltesniai nuotaikai sukurti buvo pasitelkta tamsi spalvų paletė. Grindims buvo parinktos riešutmedžio parketlentės, o sienos buvo nudažytos juoda spalva. Tekstūros ir gylio erdvei nuspręsta suteikti akcentine sienele iš akmens plokštės.


Balduose vyrauja stiliaus vientisumas. Čia yra naudojami modernaus dizaino baldai. Interjero vizualinis įdomumas yra kuriamas skirtingomis baldų faktūromis. Pavyzdžiui, vienoje erdvėje čia yra naudojami tokie skirtingi minkštųjų baldų audiniai, kaip oda, veliūras, medvilnė. Natūralumo jausmu patalpas papildo marmuriniai kietųjų baldų stalviršiai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis