Industrinio stiliaus įkvėptas butas, kuriame svarbiausia – kontrastingos tekstūros

Betonas, metalas, mediena – skirtingos ir labai tekstūriškos medžiagos, kurios tarpusavyje viena su kita derėdamos sukuria kontrastingos erdvės įspūdį. Būtent pastarųjų medžiagų dermė sukuria ypatingą šio būsto charakterį.

Šiandien industrinis stilius dažnai tampa įkvėpimo šaltiniu, kuriant interjerus, baldus bei šviestuvų dizainus. Šis stilius primena apie gyvenimą pramoninėje aplinkoje ir skatina namuose su ja susidraugauti, neslėpti įvairių konstrukcinių bei statybinių detalių, o atvirkščiai – jas išryškinti ir paversti išskirtinėmis interjero detalėmis. Šiame būste yra gerai juntama būtent šio stiliaus įtaka.


Shutterstock nuotr.


Shutterstock nuotr.


Shutterstock nuotr.


Shutterstock nuotr.


Viena svarbiausių industrinio stiliaus savybių – neapdirbtumas, kuris sukuria neužbaigtumo įspūdį. Pavyzdžiui, šiame būste esanti plytinė siena. Neapdirbta plytinė siena erdvei suteikia papildomos spalvos ir tekstūros. Taip pat ji vizualiai atskiria TV zoną nuo virtuvės.


Shutterstock nuotr.


Betonas – medžiaga be kurios būtų sunku įsivaizduoti industrinį interjero dizainą. Čia irgi neapsieita be jo. Grindims tiek miegamajame, tiek bendroje svetainės bei virtuvės erdvėje buvo parinkta poliruoto betono danga. Vonioje buvo suklotos betono spalvos plytelės.


Shutterstock nuotr.


Kitas svarbus pramoninį dizainą primenantis elementas – plienas. Šiame interjere jam skirta tikrai nemažai dėmesio. Čia įspūdingai atrodo plieno pilkumo spalvos virtuvė, kuri šia spalva yra atskiriama nuo likusios bendros erdvės. Taip pat reikia išskirti modernaus dizaino plienines duris, kurios interjerui suteikia papildomo vientisumo jausmo.


Shutterstock nuotr.


Shutterstock nuotr.


Kontrasto įspūdis interjere yra kuriamas šiltos spalvos medienos ir juodos spalvos akcentų derinimu. Puikus pavyzdys – miegamojo lovos galvūgalis. Šioje erdvėje, dėl savo išskirtinio dizaino, jis tampa viena svarbiausių detalių.


Shutterstock nuotr.


Panašų įspūdį sukuria ir vonioje esanti kompozicija – medinis vonios baldas dera su juodos spalvos veidrodžio rėmu ir unikalaus dizaino šviestuvu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis