Studijos tipo erdvė, kurioje atsiskleidžia svarbiausi minimalistinio interjero principai

Minimalistinis interjero stilius vieniems yra patrauklus dėl savo neapkrautumo ir kuriamo lengvumo jausmo, kitiems jis atrodo visai nepatrauklus dėl savo neasmeniškumo ir jaukumo trūkumo. Tiems, kurie su šiuo stiliumi nėra itin gerai pažįstami, siūlome pasidairyti į šią studijos tipo erdvę, kurioje puikiai atsiskleidžia minimalistinio interjero principai.

Reikėtų pradėti nuo to, kad minimalistinis interjeras yra daugiau nei dekoro stilius, tai – dalis gyvenimo būdo. Dažnai yra kalbama, kad vidutiniškai kiekvieno iš mūsų namuose yra net 300 tūkst. įvairiausių daiktų ir daiktelių, dėl šios priežasties dažnai užmirštame, kur esame ką pasidėję ir apskritai dalies iš šių daiktų visai nenaudojame ir net neketiname naudoti ateityje. Minimalistinė filosofija remiasi tuo, kad reikia savo gyvenime turėti tik tuos daiktus, kurie yra tikrai reikalingi ir teikia laimę.


Shutterstock nuotr.


Kadangi šis butas yra studija, jame itin svarbus yra neapkrautumas, lengvumas ir neapsunkintas judėjimas po erdvę. Tai yra pasiekiama naudojant tinkamą išplanavimą, šviesią apdailą ir minimalų pačių reikalingiausių baldų kiekį.


Shutterstock nuotr.


Jaukumas čia yra išlaikomas medaus spalvos natūralaus medžio grindų pasirinkimu bei minkštu ir itin tekstūrišku poilsio zonos kilimu. Prie vizualinės šilumos kūrimo erdvėje taip pat prisideda išskirtiniai šviestuvai.


Namai
Namai
Shutterstock nuotr.


Shutterstock nuotr.


Minimalistiniame interjere svarbiausias yra funkcionalumas. Šiame būste yra labai aiškiai atskirtos skirtingos funkcinės zonos. Virtuvę bei valgomąjį nuo poilsio erdvės čia atskiria spalviniai sprendimai bei skirtingos faktūros. Virtuvę su valgomuoju suriša melsvai pilka spalva bei kieti paviršiai. Svetainės-miegamojo zonoje vyrauja rusvi atspalviai ir minkštos tekstūros.


Shutterstock nuotr.


Shutterstock nuotr.


Minimalistinio stiliaus būstuose erdvės charakteris yra kuriamas išskirtinių akcentų pagalba. Šiame būste esminį vaidmenį atlieka abstraktus paveikslas ant sienos. Taip pat labai svarbią vietą čia užima kruopščiai parinkti šviestuvai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis