Interjeras, kuriame kiekviena detalė turi savo istoriją

Legendinės grupės „The Rolling Stones“ gitaristas ir įkūrėjas Keith Richards su savo žmona Patti Hansen pardavė savo prabangų butą Niujorke už 8,6 mln. eurų. Nors šiame būste žvaigždės šeima gyveno vos 4 metus, būsimiems savininkams jie paliko šiek tiek rokenrolo dvasios.

Dviejų aukštų būstas yra prestižiniame Niujorko rajone šalia Vašingtono aikštės parko, buvusiame viešbutyje, kuris buvo pastatytas 1929 metais. Jį sudaro trys miegamieji, keturios vonios, darbo kambarys, atviro išplanavimo virtuvės, valgomojo ir svetainės erdvė, dvi drabužinės. Taip pat čia yra trys privačios terasos, iš kurių galima grožėtis niekada nemiegančio miesto vaizdais.


Vida Press


Interjere yra juntama Pop art stiliaus įtaka. Šiam stiliui yra būdingos ryškios spalvos, modernūs meno kūriniai ir netikėtos detalės. Vieni ryškiausių šio stiliaus pavyzdžių Keith Richards namuose – auksinės spalvos rankos formos fotelis, purpurinės spalvos sofa, milžiniškas paveikslas vaizduojantis bananus.Įžengus į šiuos namus, svečius pasitinka nedidelis prieškambaris, kurio gale išdidžiai kabo paveikslas, vaizduojantis Anglijos vėliavą (Anglija yra K. Richards gimtinė). Kairėje pusėje yra įsikūrusi ilga atviro išplanavimo erdvė, kuri apjungia virtuvės, valgomojo ir svetainės zonas. Vientisumo jausmą čia sukuria balta sienų spalva ir aukso spalvos akcentai. Pirmajame aukšte taip pat yra įsikūręs svečių miegamasis ir darbo kambarys.Į antrąjį būsto aukštą veda išskirtiniai laiptai su bronziniai turėklais, kurie yra aptraukti oda. Viršutiniame aukšte yra įsikūrę šeimos miegamieji. Pagrindinis miegamasis išsiskiria savo jaukumu ir romantiškumu, čia panaudota itin daug skirtingų minkštų tekstūrų. Vaikų kambaryje akį labiausiai patraukia akcentinė siena su užrašu „You're never too young to rock'n'roll“ (liet. „Rokenrolui tu niekada nesi per jaunas“).

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis