98 kv.m butas Vilniuje: baltos spalvos karalystė

Dizainerės Dovilės Mikaliūnaitės namuose susipina klasikiniam interjero stiliui būdingų marmuro raštų, aukso spalvos detalių, gipso lipdinių bei šiuolaikinį gyvenimo būdą atitinkančių funkcionalių sprendimų derinys. Pagrindinė dizainerės išsikelta užduotis, kuriant interjerą sau – taip įsirengti erdvę, kad atidarius namų duris pasimirštų visi rūpesčiai.

Dizainerė Dovilė Mikaliūnaitė (studija „Interjero dizainas NOI“) sako, kad kurti namus sau – pati sunkiausia užduotis. Taip yra todėl, nes dirbant šioje srityje, kiekvieną dieną tenka domėtis interjero dekoravimo tendencijomis, kurios vis iš naujo performuoja asmeninį estetikos suvokimą bei skonį. Visgi kurdama savo namų interjerą dizainerė liko ištikima savo mėgstamam stiliui – klasikai.


Šis 98 kv. m butas yra įsikūręs Vilniuje. Jį sudaro šios svarbiausios erdvės: prieškambaris, miegamasis, erdvus vonios kambarys bei atviro išplanavimo virtuvės, valgomojo bei svetainės erdvė. Kurdama savo namų dizainą, D. Mikaliūnaitė stengėsi sulieti seną ir naują, praeitį ir dabartį. Rezultatas – modernia klasika dvelkianti erdvė.Dizainerės namuose vyrauja balta spalva. Toks spalvinis pasirinkimas – ne atsitiktinumas. D. Mikaliūnaitė sako, kad namuose jai svarbiausia yra šviesa, šiluma, jaukumas, šviežumo ir švelnumo pojūtis, o dominuojanti balta spalva padeda įgyvendinti šiuos siekius. Interjerui vizualinio šiltumo suteikia parinkti spalviniai akcentai – rusvos bei aukso spalvos detalės.


Buto erdvei išskirtinumo suteikia klasikiniam interjerui būdingi gipso lipdiniai ant sienų, kurie kuria vizualinio gylio įspūdį. Kita svarbi klasikinio stiliaus detalė – marmuro imitacijos itališkos plytelės, kurios savo raštais pagyvina interjerą ir suteikia jam papildomos elegancijos. Taip pat galima paminėti virtuvės baldo auksines dekoruotos rankenėlės. O kaip patį svarbiausią akcentą dizainerė išskiria itališkus šviestuvus su 4 spalvų Swarovski kristalais, kurie žaismingai užpildo erdvę.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis