125 kv.m vieno aukšto butas FOTO

Inga Gagilienė interjerus kuria jau septynerius metus. Dizaino srityje besisukančios moters portfolio – vien įspūdingi interjerai. Ne išimtis ir šis vieno aukšto 125 kv.m butas esantis Vilniaus senamiestyje. Jame atsispindi dizainerės braižas – moderni klasika, pasteliniai tonai ir tekstilės naudojimas.

Dviejų baldų ir aksesuarų salonų „KA–International“ ir „Decora“ vadovė natūraliai įžengė į šią sferą. Bekuriant savo namus buvo labai sunku atrasti tinkamų aksesuarų, baldų, tai ir paskatino ją įkurti šiuos salonus.

Svetainė

Šioje zonoje vyrauja klasikinis stilius. „Kai pirmą kartą atėjau į šį butą, tai buvo tuščia patalpa, kurioje pakeisti tik langai – visame būste išlaikyta autentiška atmosfera. Kadangi namas pastatytas apie 1938 m., jo interjeras yra paremtas rato principu.

Interjeras
Interjeras
Asmeninio archyvo nuotr.

Iš visų erdvių (miegamojo, svetainės, darbo kambario, valgomojo zonos sujungta su virtuve, vonios kambario) svetainė buvo pati šviesiausia“, – pasakoja I. Gagilienė.

Svetainėje jokių niūrių spalvų – norėta išlaikyta kuo šviesesnę spalvinę gamą. Prabangos ir klasikos įspūdį kuria kilimas „Nobilis“, staliukas „Eichholtz“, romanetės „Gaston y Daniela“, naudota ispaniška tekstilė „KA - International“ ir, žinoma, šeimininkų sukaupta paveikslų ir skulptūrų kolekcija.

Miegamasis kambarys

Kambaryje paliktos autentiškos durys, kurios užstatytos spintele. Jaukumo zonai suteikia prie lango esantis staliukas ir krėslai bei tinkamai parinkti šviesos šaltiniai. Dizainerės nuomone, miegamajame svarbus ne tik pagrindinis apšvietimas, galima pasitelkti ir toršerus.

Interjeras
Interjeras
Asmeninio archyvo nuotr.

Tokios variacijos suteikia galimybę keisti apšvietimą pagal nuotaiką, kuriamą emociją.
Miegamojo lovą šeimininkė išsirinko pati. Kokią reikšmę turi tinkamai parinkta lova? „Tai yra pats svarbiausias baldas miegamajame, tad jo reikšmė nenuginčijama. Man patinka į šią zoną įnešti švelnumo – kilimai, tekstilės panaudojimas, minkšti lovūgaliai, kuo patogesnė lova“, – dalinasi dizainerė.


Vonios kambarys

Kaip ir visame bute, šioje zonoje vyrauja ryški šviesa. Vonios kambarį sušvelnina užuolaida „KA - International“. Neišvengta ir šeimininkų mėgstamų paveikslų, tai padėjo išlaikyti stilistinį vientisumą. Kambario centre – vonia, pagal kurią ir buvo parinkti kiti kambario akcentai.


Valgomasis ir virtuvė

Interjeras
Interjeras
Asmeninio archyvo nuotr.

Nuotraukoje matoma erdvė yra sudaryta iš trijų zonų, kurią užbaigia balkonas. Tokį sprendimą padiktavo pats butas – dėl esančių techninių sprendimų nebuvo galima keisti virtuvės vietos.
Kaip matome, zonoje svarbią vietą užima atviros lentynos, šeimininkų sukaupti aksesuarai. Erdvę paįvairina kilimas „Nobilis“, šviestuvai „Eichholtz“, užuolaidos „KA-International“, baldai „Rivjera“.

Interjeras
Interjeras
Asmeninio archyvo nuotr.

Kadangi ši zona yra viena aktyviausių namuose, svarbiausias kriterijus ją kuriant buvo praktiškumas. Virtuvės grindys sudėtos šachmatiniu būdu, jos derintos su stalviršiu, kad būtų išlaikyta spalvinė gama.

Interjeras
Interjeras
Asmeninio archyvo nuotr.

Fotografijų autorius: Darius Gumbrevičius.

Užsakymo nr.: PT_63961636

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis