Kaip namuose sukurti Kalėdų stebuklo nuotaiką: tam užteks kelių interjero detalių

Šventiniu laikotarpiu sužibus parduotuvių vitrinoms, o socialiniuose tinkluose matant vis daugiau išpuoštų namų, kyla noras ir savuosius pripildyti įspūdingų dekoracijų. Prieš tai darydami stabtelkite ir prisiminkite, jog namai − ne interjero ekspozicija, kurioje turėtų tilpti kuo daugiau prekių.

Skirkite laiko apgalvoti, kurias detales norite papuošti ir nepersistenkite. Saikas visada bus stilingesnis už interjerinį triukšmą, kuris labai lengvai gali pavirsti kiču.


Salonas „Vilniaus parketas. Domus galerija

Šventiniai kvapai

Niekas taip nepripildo namų šventinio jaukumo, kaip Kalėdas primenantys imbierinių sausainių, eglės šakų, vanilinio žvakių vaško aromatai. Tuomet tik betrūksta spindinčios eglutės kampe ir jūs − pasiruošę šventėms. Tiesa, nebūtina nuolat kepti sausainius, šioje situacijoje gelbsti namų kvapai, pripildantys kambarius pasirinkto aromato.

DELFI / Kiril Čachovskij
Salonas Vokė-III“ . Domus galerija

Kiekvieni namai turi savo individualų kvapą. Jis kaip geroji dvasia užpildo visas erdves šiluma, jaukumu, saugumu. Iškvėpinti namai mums suteikia dar daugiau emocijų, be to, kvapus galima keisti ir taip kurti ypatingas nuotaikas. Taigi, prieš šventes rinkitės apelsino, mandarinų, cinamono, vanilės, gvazdikėlių, imbiero mišinio kvapą, apgaubiantį kalėdine nuotaika ir dovanojantį jaukų švenčių laukimą.


DELFI / Kiril Čachovskij
Salonas „Krosnys ir krosnelės“ . „Domus galerija“

Liepsnos žaismas

Žiemą kaip niekada norime šilumos. Jei namuose turite židinį, galite bet kada mėgautis gyva ugnimi, kuri nuo senų laikų buvo apsaugos ir dvasingumo simbolis. Tačiau net paprasta deganti žvakė sukuria romantišką nuotaiką ir maloniai ramina, apgaubia paslaptimi. Taigi, prieš šventes apgaubkite namus žvakių šviesa, kuri gali būti įvairios spalvos ir dydžio. Originali mozaika iš įvairaus storio ir ilgio žvakių, sudėtų ant padėklo ar židinio atbrailos, suteiks namams solidumo ir autentiškumo.

DELFI / Kiril Čachovskij
Salonas Vokė-III. „Domus galerija“

Nepamirškite žvakių įstatyti ir į kalėdinį vainiką, jis svarbi kalėdinio stalo dalis. Jei norite išbandyti netradicinį puošybos kelią, kurkite iš eglės šakų vaikiną virš stalo. Šiuo atveju labiausiai tiks vienodo dydžio ir spalvos baltos arba raudonos žvakės. Kitoms namų vietoms rinkitės panašaus atspalvio žvakes, kurios turėtų įnešti harmonijos ir ramybės. Neprašausite išgryninę interjerą ir rinkdamiesi kuo natūralesnes medžiagas bei kvapus. Nereikalingi blizgučiai tik sumažins bendro vaizdo vertę, tad verčiau pabrėžkite daiktų tekstūras.

DELFI / Kiril Čachovskij
Salonas Vokė-III“ . Domus galerija

Statulėles iškeiskite į rankų darbo šedevrus

Nors prekybos centruose gausu dekoracijų, nuo kurių net akys raibsta, nepasimeskite ir gerai pagalvokite, kokios spalvos puošmenomis šiemet dabinsite kambarius. Vertingiau investuoti į vieną originalaus dizaino, išskirtinės išvaizdos puošmeną nei į daug abejotinos kokybės daiktų, kuriuos vėliau bus sunku sandėliuoti. Jeigu šiemet negalite sau leisti pirkti naujų papuošimų, rinkitės kitą kelią − sukurkite juos patys.


DELFI / Kiril Čachovskij

Salonas „Casa Bella“ . „Domus galerija“

Dažnai žmonės nuvertina savo sugebėjimus, tačiau pabandę kurti dekoracijas patys lieka nustebinti. Neabejotinai daugiau džiaugsmo jums suteiks ant durų pakabintas pačių rankomis nupintas vainikas iš šviežių eglės šakų, pagražintas keliais stikliniais žaisliukais, nei pirktas plastmasinis vaikinas. Taip pat ir su dovanomis ar jų pakavimu. Parduotuvėje tobulai supakuota dovana atrodys preciziškai, tačiau neskleis tokios melės ir šilumos, kaip pačių rankomis sukurtas stebuklas.


Salonas „Retroforma“ . „Domus galerija“

Atsiminkite, jog Kalėdų jausmą žymiai labiau skleidžia tikri, su meile pagaminti daiktai.

Užsakymo nr.: PT_76654663

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis