Paskutinės minutės sprendimai: kitokia eglė

Gal vietos stygius mažame butelyje, gal noras saugoti gamtą, gal priešprieša dirbtinėms žaliaskarėms, gal dažnos augintinių išdaigos, o gal būtinybė suktis kalėdinės atributikos versle ir persisotinimas tradicinio spindinčio dekoro idėjomis staiga virsta impulsu pasipriešinti stereotipams ir nutarti – šįmet bus kitaip!

Nei papildomos vietos, nei laiko, nei gebėjimų užsiimti rankdarbiais nereikia, tik kitaip sudėliokite knygas, ir kiekvienam, kas įžvelgs eglutę lentynoje, be žodžių bus akivaizdus ironiškas dekoratoriaus požiūris į komercinį švenčių sureikšminimą...


Vida Press


Bet net ir negalvojant apie tokią potekstę šią idėją knieti įgyvendinti – ji paperka savo paprastumu ir originalumu!


Paskaičiuokim...


Iki švenčių likusias dienas skaičiuoti smagiau nei prabėgusius metus – juk yra ko laukti... Atspausdinkite įvairiausių dydžių ir skirtingo šrifto skaičių, o tuščios sienos plotą jiems prilipinti tikrai rasite: tokią dekoraciją galima įkomponuoti prieškambaryje vietoj advento vainiko.


Vida Press


Tik nepamirškite „eglutės“ viršūnės – Kalėdų diena turėtų būti išskirtinė!


Su polėkiu


Vieta po laiptais – nuošali, kartais racionaliai nepanaudojama, kartais ir nelabai matoma, todėl čia galima improvizuoti nesilaikant taisyklių, juolab jei nespėjote nusipirkti eglutės, o gal ir neketinote, nes sugalvojote štai tokį variantą. Jis išradingas, estetiškas, o daiktų kompozicija – labai jauki ir žaisminga, išryškinanti stilizuotą eglutės siluetą: jo neužgožia pastelinė sienos spalva, balti burbulai ir kiti aksesuarai.


Vida Press


Vida Press


X Vienai žvaigždei sulankstyti reikės dviejų kvadratinių popieriaus lapų – baltų, natūraliai gelsvų ar spalvotų, nelygu, koks siekiamas efektas. Įkirpkite juos per lenkimo linijas iki pusės, kaip parodyta nuotraukoje.


Vida Press


X Užlenkite įkirptus kraštus ir sulankstykite keturkampę žvaigždę.


Vida Press


X Dvipuse lipnia juostele suklijuokite vieną ant kito užlenktus žvaigždės kampus – ji įgaus 3D formą. Į vieną spindulį klijuodami įdėkite kilpute sulenktą virvelę, rafiją ar kaspinėlį, kad galėtumėte žvaigždę pakabinti. Taip pat sulankstykite dar vieną žvaigždę.


Vida Press


X Abi sudėkite vieną ant kitos taip, kad žvaigždė atrodytų aštuoniakampė, ir suklijuokite karštais klijais.


Vida Press


Vaikams švenčių laukimą praskaidriname saldžiomis dovanėlėmis, išsvajotais žaisliukais. Mums, suaugusiesiems, to būtų per mažai, bet niekada nebus per daug gražių žodžių. Vokų su stilingais piešiniais galime prisispausdinti radę šablonų internete, o ką į juos dėsime – pažadus, įsipareigojimus ar palinkėjimus, priklauso nuo to, kuo esame linkę pradžiuginti artimuosius.


Vida Press


Jei toks žaidimas atrodo pernelyg egzaltuotai, atspausdinkite ir į vokus įdėkite gražiausių su šeima praleistų akimirkų nuotraukų – kiekvieną dieną praskaidrins mielas prisiminimas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis