Idėjos tinginiams: ką daryti, kai šventės jau ant nosies, o namai nepapuošti

Net jei esate pervargę ir išsekę, visai nejaučiate kalėdinės nuotaikos ir neturite ūpo kažką daryti, šios idėjos jus įkvėps. Jos beveik nereikalauja pastangų, bet padeda namuose sukurti šventinę atmosferą.


Shutterstock


Į didelį dubenį, vazą ar vazoną pridėkite kalėdinių atributų, pavyzdžiui, eglutės žaisliukų. Jų vienų užtenka, bet jei norite įvairovės, galite įdėti dar ir kankorėžių, graikinių arba lazdyno riešutų.


Shutterstock


Kalėdiniai atvirukai arba senos kalėdinės nuotraukos atrodo ne blogiau, nei kalėdiniai papuošimai. Pakabinkite kelis ant tuščios kambario sienos. Tam tinka, pavyzdžiui, kelnių ar sijono pakabai, o jei ant sienų nėra kabliukų, galima atvirukus ar nuotraukas priklijuoti lipnia juosta popieriaus pagrindu, kuri yra naudojama būsto apdailos darbų metu. Ši juosta gerai laiko, bet po to lengvai atsiklijuoja, nepalikdama žymių ant sienos. Galite pasitelkti ir žvakides ar kitus papuošimus - nebijokite išlaisvinti savo fantaziją.


Shutterstock


Nėra laiko puošti eglę? Užtenka vienos šakos, kurios per kalėdines akcijas dalinamos nemokamai. Jei turite dekoratyvinę lėkštę ar padėklą, pastatykite į jį (ją) vazą su eglės šaka, o aplink išdėliokite eglutės žaisliukus. Taip jūsų šaka atrodys puošnesnė ir įspūdingesnė.


Jei namuose turite tinklinį krepšį arba dėžę – puiku. Įstatykite žalias šakas į jį (ją) ir papuoškite lempučių girlianda.


Shutterstock


Nepamirškite kalėdinio augalo – puansetijos. Šiuos augalus galite išdėlioti ant lentynų arba papuošti jais kalėdinį stalą. Keli augalai vazonuose atneš džiaugsmo į jūsų namus ir kelioms savaitėms pagyvins interjerą.


Spintos dureles, durų rankeną, langą, karnizą, šviestuvą galima papuošti žalia šakele, aprišta plačia juosta. Viduryje reikia pakabinti ką nors blizgančio – pavyzdžiui, varpelį arba nedidelį eglutės žaisliuką.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis