„Hygge“ Kalėdos: 6 patarimai, kaip sukurti šventinį namų jaukumą

Danai nuolatos yra karūnuojami laimingiausios tautos titulu, tad visai nekeista, kad pasaulis nori sužinoti jų paslaptis. Viena iš tokių paslapčių – Hygge (daniška gyvenimo gerovės filosofija), kuri apima jaukumo ir saugumo jausmo kūrimą ten, kur esate ir su kuo esate. Tad kaip šią laimės formulę pritaikyti per šias šventes savo namuose?


Sukurkite magišką atmosferą žvakių pagalba. Pritemdyta, žvakių šviesa nutvieksta erdvė spinduliuoja ypatingą energiją, kuri kviečia jaukiems ir atviriems pokalbiams. Tad šventėms artėjant, nuspalvinkite savo namus mirguliuojančia žvakių šviesa, kuri interjerui suteiks jaukumo ir šilumos jausmo.


Shutterstock nuotr.


Užsiimkite DIY (liet. pasidaryk pats) projektais. Įvairūs šventiniai rankdarbiai yra ne tik puikus būdas originaliai praskaidrinti kasdienišką namų vaizdą, bet ir pasėti šventinės nuotaikos grūdą savo širdyje. Geriausia į tokius projektus įtraukti visą šeimą arba pakviesti prisijungti draugus, taip galima bus kartu sukurti itin šiltus prisiminimus.


Shutterstock nuotr.


Papuoškite valgomąjį stalą. Šventiniu laikotarpiu norisi kuo daugiau laiko leisti artimiausių žmonių apsuptyje. Taip pat šiuo metų laiku gera juos stebinti subtiliais siurprizais. Todėl ruošiant vakarienę šeimai arba draugams, pasirūpinkite išskirtiniu valgomojo stalo dekoru. Prie tokio stalo pavalgius norėsis dar pasibūti, pasikalbėti, praleisti laiką kartu.


Shutterstock nuotr.


Pasilepinkite ypatingu karštu gėrimu. Papuoškite namus minkštais tekstilės aksesuarais (pledais, kailiais, pagalvėlėmis), pasigaminkite karštos kakavos su zefyrais, patogiai įsitaisykite ir leiskite sau pasidžiaugti namų jaukumu.


Shutterstock nuotr.


Užpildykite namus pušų kvapu. Gera jūsų savijauta namuose gali būti glaudžiai susijusi su jų kvapu. Tad užpildykite namus gamta dvelkiančiu pušų kvapu (galite naudoti eterinį aliejų, kvapnią žvakę arba tiesiog pamerkite kelias pušies šakeles į vazą).


Shutterstock nuotr.


Užsikrėskite šventine nuotaika. Kalėdos kartais gali prarasti dalį savo žavesio, dėl spaudimo tinkamai joms pasiruošti. Todėl pirmiausia svarbu yra šventėms tinkamai nusiteikti. Paskleiskite gerą nuotaiką namuose – užpildykite namus muzika, įsijunkite kalėdinį filmą, pasipuoškite savo mėgstamiausiu kalėdiniu megztiniu, pasilepinkite šventiniais gardėsiais ir t.t.


Shutterstock nuotr.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis