Nustebsite sužinoję, kokios spalvos eglė yra karščiausia šių metų švenčių tendencija

Tradicinės kalėdinės eglės yra žalios. Ko gero jums yra tekę matyti baltą kalėdinę eglę. Tačiau ar esate matę juodą eglę?

Pasirodo, juodos eglės yra naujausias mados klyksmas šį sezoną.

Laidoje „Good Morning America“ buvo pranešta, kad šiemet juodų kalėdinių eglių kaina Amerikoje išaugo 70 proc. lyginant su praėjusiais metais. 


Nors tokios spalvos eglė mūsų akiai atrodo gana neįprastai, vis dėlto toks dekoras namuose atrodo elegantiškai ir prašmatniai, o ypač jis tinka, jei kalėdinio vakarėlio tema – „Košmaras prieš Kalėdas“.


Svetainėje Simplemost.com paskelbto straipsnio apie švenčių tendencijes autorė rašo, kad kai prieš kelerius metus jos draugė šventėms pasipuošė juodą eglę, ir svečiams, ir jai taip patiko tokio dekoro sukurta nuotaika, kad ji paliko eglę kambaryje stovėti ištisus metus!


Tad jei jums patinka švęsti Kalėdas, bet visai galite apsieiti be blizgučių ir žaliai raudonų dekoracijų, juoda eglė padės namuose sukurti šventinę, bet rafinuotai santūrią nuotaiką.


Juodą eglę galima papuošti šviesesniais žaisliukais ir girliandomis. Net jei žaisliukais puošti nenorite, papuoškite ją baltomis lempučių girliandomis ir jūsų eglė atrodys natūraliai, lyg naktį miške šviečiantis medis.


Ar išdrįstumėte per šias Kalėdas pasipuošti juodą eglę?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis