Kalėdinių dirbtuvių organizatorė atskleidžia, kaip sukurti ypatingą šventinį vainiką

Kalėdinis vainikas – nepaprasta puošmena, kuri pasėja švenčių laukimo nuotaiką mūsų namuose. Jau ne pirmus metus kalėdines dirbtuves organizuojanti „Studija orchidėjos“ ekspertė Skaistė Pranaitė pasakoja, kuo yra ypatingas šio šventinio akcento kūrybinis procesas.

Pirmiausiai labai džiaugiuosi, kad kalėdiniai vainikai jau tampa svarbia Kalėdų, Advento pradžios, švenčių laukimo dalimi. Mes jau antri metai savo studijoje organizuojame vainikų dirbtuves, kurių metu, kiekviena iš mūsų, savo rankomis susikuria gražų, jaukų bei šiltą vainiką savo namams. 


Man asmeniškai, pati gražiausia ir maloniausia akimirka būna tuomet, kai moterys kurdamos atsipalaiduoja, įsijaučia, renka dekoro detales, derina, svarsto ir kai vainikas jau būna sukurtas, tas ypatingas džiaugsmas jų akyse, jos taip žavisi man atrodo ne tiek pačiu vainiku, kiek savimi, kad jos pačios galėjo sukurti tokį grožį. 
Ir dažniausiai moterys po užsiėmimų taip ir kalba, kad buvo nedrąsu, netikėjo savimi, niekada to anksčiau nedarė ir dirbtuvių metu man atrodo įvyksta kažkoks vidinis stebuklas, tada supranti, kaip kiekvienai iš mūsų reikia tos saviraiškos, kūrybinės laisvės. Mano supratimu, moters gyvenimas yra tiesiog neatsiejamas nuo kūrybos, todėl norėčiau, kad nekeltumėte sau itin perfekcionistinių reikalavimų, o tiesiog kurtumėte, taip, kaip Jums gražu!


Kiekvienais metais kurdama vainikus noriu atrasti kažką naujo, panaudoti detales, kurių anksčiau nenaudojau. Pastebėjau, kad ir moterims šiais metais, kuriančioms mūsų studijoje, norisi labai paprastų, minimalistinių, šiltų detalių, atsisakoma labai ryškių, itin blizgių. 


Man šių metų atradimas yra vilna. Pasidaryti iš vilnos, susivelti įvairių dydžių bei spalvų burbulų gali tikrai kiekviena. Jiems pasigaminti nereikia didelių sugebėjimų. Minkšti, švelnūs vilnos burbulai, man itin šilta medžiaga. Derindami su kėnio šakelėmis, natūraliomis gamtinėmis medžiagomis susikursite išskirtinį Kalėdinį vainiką.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis