10 nebrangių kalėdinių dekoracijų idėjų, kurios paliks didelį įspūdį

Dalinamės keliomis paslaptimis, kaip sukurti magiškai atrodančią erdvę, neišleidžiant daug pinigų.

1. Sugalvokite šventinę tematiką. Jeigu norite sukurti skoningumu dvelkiančią kalėdinę pasaką savo namuose, tuomet verta laikytis interjero dizaino pagrindų. Norint sukurti tobulą namų interjerą, labai svarbu laikytis bendros temos, taip ir dekoruojant kambarius šventėms, verta sugalvoti temą ir jos laikytis visuose namuose. Pavyzdžiui, šiais metais labai tendencinga yra natūralumo tema. Tokiai temai atskleisti, namus dekoruokite natūraliomis detalėmis: gyva eglute, eglišakėmis, kankorėžiais, faktūriškais audiniais (linu, vilna, kailiu) ir t.t.


Shutterstock nuotr.


2. Laikykitės paprastos spalvų paletės. Vienas paprasčiausių būdų namuose sukurti elegantiškas Kalėdas – laikytis supaprastintos spalvų paletės. Kad namai atrodytų šventiškai, tikrai nebūtina jų užpildyti įvairiausių kalėdinių dekoracijų rinkiniu. Pavyzdžiui, jeigu pas jus namuose yra nemažai šiltos spalvos medienos, o sienos nudažytos balta spalva, tokiai erdvei pakaks vos kelių raudonos bei žalios spalvos elementų.


Shutterstock nuotr.


3. Raudona ir balta – niekada nenuvilia. Raudonos ir baltos spalvos derinys – tradicinis ir iš mados neišeinantis kalėdinis ansamblis. Tad namus dekoruodami šiomis spalvomis, niekada neprašausite.


Shutterstock nuotr.


4. Pasigaminkite eglutę savo rankomis. Netikėtas kalėdinis sprendimas – rankų darbo eglė. Išskirtinis tokios eglės dizainas taps dėmesio centru, todėl likusiai erdvei papuošti užteks vos kelių smulkių šventinių akcentų.


Shutterstock nuotr.


5. Kepti imbieriniai gardėsiai – kalėdinės namų auros kūrėjai. Imbieriniai sausainiai yra be galo universalūs kalėdiniai gardumynai. Juos galima ne tik valgyti, bet ir panaudoti kaip šventinę puošmeną. O dar tas nuostabus aromatas, kuris užpildo kambarius juos kepant.


Shutterstock nuotr.


6. Švenčių laukimą sustiprinkite Advento kalendoriumi. Advento kalendorius namuose pasėja švenčių laukimo nuotaiką. Tad papuoškite namus rankų darbo kalendoriumi, kuris padės skaičiuoti dienas iki Kalėdų ir kartu pradžiugins artimiausius žmones mielomis staigmenėlėmis.


Shutterstock nuotr.


7. Kalėdines dekoracijas susirinkite lauke. Kalėdinius žaisliukus surasti galite ne tik parduotuvių lentynose, bet ir miške arba parke. Prisirinkite kankorėžių, gilių, šakelių ir jomis puoškite eglutę arba kurkite šventinio stalo dekorą.


Shutterstock nuotr.


8. Nebijokite minimalistinio šventinio dekoro. Šventinei nuotaikai namuose sukurti užtenka visai nedaug. Jeigu jūsų svetainėje trūksta vietos kalėdiniam medeliui, labai gražiai gali atrodyti vos kelios žalios šakos pamerktos į vazą.


Shutterstock nuotr.


9. Užpildykite namus pasakišku aromatu. Kalėdinę namų atmosferą kuria ne tik vaizdas, bet ir kvapas. Tad šventiniu laikotarpiu ypač tinka deginti cinamonu bei vanile kvepiančias žvakes, kurti kvapnius dubenis su džiovintomis apelsinų riekelėmis ir pan.


Shutterstock nuotr.


10. Į šventinį namų paruošimą įtraukite visą šeimą. Svarbiausia į tokį šventinį pasiruošimą įtraukti visą šeimą. Tokiu būdu namus užpildysite pozityvia nuotaika, kuri išliks iki pat švenčių pabaigos.


Shutterstock nuotr.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis