Kuo šiemet kvepės Kalėdos?

Pristatome naujas prancūzų parfumerių GEODESIS aromatines augalinio vaško žvakes. Jos gaminamos iš 100% kokosų ir abrikosų aliejaus. 

Storo rudo stiklo, šiuolaikiškai originalus ir stilingas žvakės indelis primena senųjų vaistinių stilių. Jūsų kvepiančioms Kalėdoms atrinkome 6 natūralius aromatus. 


Rinkitės BALSAM FIR ir jos dvelks Kanados spygliuočių ir vaisių aromatu, o gal GIROFLIER ir jos kvepės šiltais gėlių ir gvazdikėlių prisiminimais. O gal jūsų namus apgaubs rytietiškų smilkalų BOIS D‘AGAR aromatas? Tobula dovana draugui ir sau. 150 g žvakės kaina - 20 Eur.


Be to, RETROFORMA Jums paruošė dovanos idėją, kad laukimas būtų dar gražesnis! RETROFORMA dovanų kuponas - pirmas žingsnis gražių namų svajonės link! Dovanokite svajones artimiems! Rinkitės iš 20, 50 ar 100 Eur vertės.


Gamintojo archyvas


Dovanų kuponus galima įsigyti RETROFORMOS salonuose Vilniuje ir Kaune arba užsisakyti elektroniniu paštu: vilnius@retroforma.lt ir kaunas@retroforma.lt. Iki Kalėdų visus dovanų kuponus išsiųsime nemokamai! Gražių ir jaukių Jums namų!


Daugiau informacijos atrasite: www.retroforma.lt

Užsakymo nr.: PT_52213

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis