Kalėdinių dirbtuvių įkūrėja pasakoja, kaip pasigaminti vienetinius kalėdinius žaisliukus

Nors kasmet parduotuvių lentynos yra nukraunamos šimtais kalėdinių žaisliukų, kurie atspindi naujausias šventines tendencijas, visada yra labai smagu eglutę papuošti savo rankų darbo dekoracijomis. Eglutė papuošta tokiais žaisliukais ne tik atrodo originaliai, bet ir skleidžia ypatingą energiją. Tad paprašėme Kūrybinių dirbtuvių „Laikas sau“ įkūrėjos Justės Pupelienės papasakoti, kaip pasigaminti išskirtines kalėdinio medžio dekoracijas.

„Kalėdinius eglutės žaisliukus galima pasigaminti ir patiems. O kiek tada būna laimės vaikams, jie juos gamina net liežuvius iškišę“, – kviečia į darbus įtraukti ir vaikus Justė Pupelienė.


Žaisliukams jums reikės tik kelių priemonių:


* kamuoliuko (gali būti teniso ar putplasčio);

* įsukamos kilpelės (virvelei pranerti);

* virvelės pakabinimui;

* medžiagos skiautės ar virvelės (kalėdinių dirbtuvių įkūrėja išduoda paslaptį, jog tai rasti galima bet kurios parduotuvės sodo skyriuje);

* gamtinių priemonių (tinka viskas, ką randate miške ar parke: kankorėžiai, kaštonai, gilės, medžio žievė, gražios bei samanotos medžių šakelės ir t.t. );

* karštų klijų.


Asmeninis albumas


Kaip pagaminti žaisliuką?


Paimkite kamuoliuką ir į jį įsukite kilpelę. Pro ją praverkite virvelę, tai bus jūsų žaisliuko pakabinimo virvelė (arba galite virvelę tiesiog priklijuoti). Tuomet apjuoskite kamuoliuką medžiagos skiaute ir suriškite viršuje (nepamirškit, laikyti pakabinimo virvelės ir nepalikti jos po medžiaga). O tada prasideda jūsų kūryba. Ant žaisliuko galite klijuoti viską ir kiekvienas žaisliukas bus unikalus, nes antro tokio nebebus.


Jei gaminsite žaisliuką su virvele, tiesiog ją nuo apačios gražiai ir neskubant klijuokite ant žaisliuko ratu, kol pasieksite kilpelę. O tada vėlgi – ant žaisliuko karštais klijais galite klijuoti viską, puikiai atrodo net makaronai ar kavos pupelės, o gal net viržio ar smilgos šakelė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis