Kokią tiesą kalėdinės dekoracijos atskleidžia apie jus?

Jūs esate nerūpestingas kičo mylėtojas ar perfekcionistė princesė? Sužinokite, ką kalėdiniai papuošimai byloja apie jus.

Lygiai kaip galima daug sužinoti apie jūsų asmenybę iš to, kaip kraunate lėkštes ir stalo įrankius į indaplovę ar tvarkotės maisto atsargų spintelėje, jūsų kalėdiniai papuošimai aplinkiniams gali atverti akis.


Jeigu vienus šventiniu laikotarpiu Kalėdų dvasia kažkur nuneša – ir tai normalu, nes tai įrašyta į jų DNR – tai kiti renkasi paprastesnius dalykus, nes nelaukia minios svečių ir mėgaujasi intymesniais dalykais.


Tad prieš lėkdami ieškoti kalėdinės eglutės ir ištraukdami savo šventinius papuošimus, susipažinkite su tuo, ką jūsų svečiai ir Kalėdų senelis supras apie jus.


Jeigu jums patinka kaimiška Kalėdų dvasia…


Jeigu jūs jaukiai dekoravote kampą šalia židinio, eglutę papuošėt raudona tematika su gamtos elementais, o sofą užklojote languotu vilnoniu užtiesalu, tuomet labai tikėtina, kad esat prisiekę tradicijų šalininkai. Jūs vertinate Kalėdų papročius, ruošiate šventinius patiekalus šeimai, mėgstate sėdėti fotelyje šalia spragsinčios ugnies ir su pasimėgavimu vakarais valgyti pyragą.


Shutterstock


Jeigu jums patinka keistos kalėdinės dekoracijos…


Jums patinka neįprasti dalykai, o Kalėdos jums yra galimybė pakelti savo meninę kvalifikaciją. Dainuojantys žaisliniai šiaurės elniai – tikrai ne jūsų stichija, na, nebent jie natūralaus dydžio. Jūs pripažįstate nebent tokias kalėdines dekoracijas kaip juodai purkštos eglutės, milžiniški popieriniai žibintai ir krūva supakuotų dovanų ant… žirafos nugaros. Netikros žirafos, bet natūralaus dydžio, aišku.


Jeigu dievinate žvilgesį ir kerus…


Jūsų šiaip jau vienspalviams namams prieš šventes gyvybės suteiks puošnios ir ekstravagantiškos dekoracijos, kurioms netrūksta blizgesio ir metalo žaižaravimo. Madinga, prašmatnu, pasakiška, miela ir žavinga. Tai apie jūsų namų kalėdinę dvasią. Ji tiesiog kerinti. Žinoma, tokiuose namuose gali lankytis tik visuomenės grietinėlės atstovai, kurie protingai kalbėsis gurkšnodami kokteilius ir kramsnodami vieno kąsnio sumuštinius. Su ikrais, suprantama.


Shutterstock


Jeigu jūs negalite apsieiti be gražaus advento vainiko...


Ar turite milžinišką vainiką, puoštą kvapniomis cinamono lazdelėmis ir prieskoniais apkaišytais vaisiais? Šis svetingumu dvelkiantis Kalėdų akcentas byloja, kad mielai per šventės priimate savo šeimos narius ir draugus. Lauksite krūvos svečių ir patiekalai bei gėrimai ant jūsų šventinio stalo keliaus tiesiog konvejeriu. Šventes reikia švęst.


Jei manote, kad mažiau yra daugiau…


Genialumas slypi paprastume – jums nesuprantama kalėdinių dekoracijų gausa ir sunkiai sugalvojate ką nors baisesnio už milžinišką netvarką keliančią eglę. Skandinaviško stiliaus gerbėjai rinksis šventines puokštes ir kelis žaisliukus, išdėliotus ten, kur reikia.


Shutterstock


Jeigu jums patinka rankų darbo dirbiniai…


Jūs turite vaikų. Jūs didžiuojatės savo vaikais ir namus puošiate niekučiais, kuriuos jūsų atžalos savo rankomis sumeistravo mokykloje ar darželyje. Kartais net jūs patys mėgstate ką nors pasigaminti savo rankomis. Elnio Rudolfo eskizai, laiškai Kalėdų seneliui, kilometrinės girliandos iš popieriaus ir net origamiai – visa tai galima rasti jūsų namuose.


Jeigu jūs nieko prieš kalėdinį kičą…


Jūs esat linksma, nerūpestinga asmenybė, kuri nesuka sau galvos apie Kalėdas iki pat Kūčių vakaro. Nes jūs mėgstate spontaniškumą. Jūs pasinaudojate žiemos šventėmis kaip galimybe papuošti namus naujais daiktais, kuriuos parsigabenote iš savo kelionių: daugiau blizgučių, daugiau spalvų. Jums patinka jūsų namų puošimo stilius ir nežiūrite į Kalėdas pernelyg rimtai. Šis laikotarpis, jūsų nuomone, skirtas susitikimams su draugais ir juokui.


Shutterstock


Jeigu jums patinka mergaitiška rausva spalva


Jeigu jums patinka rausva spalva ir žavioms dekoracijoms, tuomet neabejotinai turite baltą kalėdinę eglutę. Kalėdų laikotarpiu labai didžiuojatės savo namais ir kiekvienas žaisliukas kabo tobulai virš dovanų, suvyniotų į pastelinių spalvų popierių. Jūsų svečiai gali tikėtis tokio paties mergaitiško preciziškumo ir prie vakarienės stalo gurkšnoti kokteilius su šampanu.


Jūsų eksterjeras džiugesnis už interjerą…


Jeigu daugiau laiko skiriate savo kiemo ir namo eksterjero dekoravimui nei interjerui, tuomet reiškia, kad mėgstate būti dėmesio centre. Jūs esate kaimynų apkalbų objektas ir dėl to visiškai nesukate sau galvos. Kalėdos yra jūsų galimybė pademonstruoti savo slaptą pomėgį ir nušviesti savo namus daugiau lempučių, nei galima įsivaizduoti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis