Netradicinės šviestuvų idėjos, kurios įkvėps pokyčiams

Šiais laikais žmonės nebijo eksperimentuoti kurdami savo namų interjerą. Nors nesenstanti klasika niekaip neišeina iš mados, nauji stiliai ir dekoro elementai atėjo kaip naujas šviežio oro gūsis. Neišvengiamai jis paveikė ir pakabinamų šviestuvų pasaulį, todėl dabar galime rinktis iš didžiulės jų įvairovės. Pastebima, kad modernūs šviestuvai nuo klasikinių skiriasi ne tik dėl stiliaus, bet ir dėl naudojamų medžiagų. O iš kokių medžiagų pagaminti šviestuvai jūsų namuose atrodys geriausiai?

Klausimas labai keblus ir priklauso nuo namų dydžio, interjero ir gyvenimo būdo, bet tam tikros medžiagų parinkimo taisyklės visgi yra ir jas išmanyti yra labai pravartu.

Tradiciškai pakabinami šviestuvai yra gaminami iš metalo bei stiklo, nors ir plastikas jau naudojamas gana ilgą laiką. Šių medžiagų diktuojamas tonas kambariams suteikia elegancijos ir solidumo, tačiau šiais laikais nebijoma eksperimentuoti. Mūsų namai nebėra statomi kaip seniau, tad kodėl turėtumėme rinkti senamadišką šviestuvą?

Gana įdomūs šviestuvai gaminami iš lengvai perdirbamų medžiagų – popieriaus, kartono, medvilnės ir t. t. Jie atrodo labai natūraliai, tačiau netiks kambariams, kuriuose sieksite sukurti elegantiškos prabangos atmosferą. Čia geriausia pasikliauti klasikiniais sprendimais, bet, jei tikrai norite ko nors neįprasto, galite paieškoti ir netradiciškai atrodančių šviestuvų arba juos pasigaminti patys:

Be to, internete nesunku rasti iš anglies pluošto pagamintų šviestuvų. Tai – medžiaga, iš kurios gaminami superautomobiliai - ji tvirta ir turi išskirtinę išvaizdą. Dizaineriai mėgsta eksperimentuoti su anglies pluoštu, todėl nesunkiai rasite įvairiausių formų. Visgi, tikro anglies pluošto šviestuvai derės tik prie išskirtinai modernaus kambario interjero, o ir kainuoja nemažai.

Kita netradicinė medžiaga šviestuvams – mediena. Gali pasirodyti, kad, kadangi žmonija ištisus amžius dirbo su mediena, ši medžiaga yra klasikinė, tačiau šviestuvų gamyboje ji išpopuliarėjo visai neseniai. Iš dalies taip nutiko dėl modernių technologijų: patobulėjo ne tik gamybos procesai, bet ir pačios elektros lemputės, kurios nebeskleidžia tiek daug šilumos, kuri gali sugadinti šviestuvo gaubtą. Mediniai šviestuvai atrodo išties įdomiai, o ir jų formų pasirinkimas yra labai didelis. Nagingesni meistrai juos daro ir savo rankomis, pavyzdžiui:

ČIA ir labai lauksime jūsų darbų!

Užsakymo nr.: PT_72789376

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis