Šviesos instaliacijos moderniam interjerui

Moderniame interjere šviestuvai nebėra tik šviesos šaltinis, apšviečiantis namus tamsiais vakarais. Jie tampa originaliais, namus puošiančiais, net kiek mistiškais dizaino akcentais, suteikiančiais individualumo ir išskirtinumo. Baldų ir interjero prekybos centre DOMUS GALERIJA įsikūrusius salonus jau pasiekė naujausios kolekcijos, kuriose rasite ir išskirtinių, meniškas instaliacijas primenančių šviestuvų.

Šviečianti skulptūra


Neįtikėtino dizaino šviečianti skulptūra, sukurianti dinamišką architektūrinį vaizdą. Tai ne tik šviestuvas, bet ir meno kūrinys. GWEILO šviestuvas taps centriniu kambario akcentu, grakščiai sukurdamas nežemišką atmosferą. Kiekvienas šviestuvas yra rankų darbo. Sudėtis - permatomas akrilas.


Domus galerija


Šviestuvas GWEILO HAN PE-GR, dizainas - „Parsans“, gamintojas - „Parachilna“, 2140 Eur, „Decosense“ (DOMUS GALERIJA).


Tarp fantazijos ir realybės


Pakabinamas juodo metalo šviestuvas, įvairiomis figūrėlėmis kuriantis iliuziją į vis kitą gyvenimo istoriją ir sukeliantis skirtingas emocijas stebėtojams. Tai tarsi plonas šviečiantis siūlas, skiriantis fantaziją nuo realybės.


Domus galerija


Šviestuvas PHIL, dizainas - Uto Balmoral, gaminfojas — „Mogg“ 440 Eur, „Decosense“ (DOMUS GALERIJA).


Magnetinė magija


Levituojanti ore lemputė sukuria neįprastą ir nepamirštamą vaizdą — tarsi iš fantastinio filmo. Šiai ore sklandančiai lemputei nereikia jokios baterijos - energija per orą perduodama magnetu.


Magnetinis pagrindas pagamintas iš specialiai apdirbto ąžuolo, uosio ir graikinio riešuto medienos, o LED lemputė gali šviesti apie 50 000 valandų, t.y., 12 valandų per dieną vienuolika metų! Tai unikalus šviestuvas, kuriame minimalistinis dizainas atskleidžia magnetinę magiją.


Domus galerija


Stalinis šviestuvas BUCKMINSTER, gamintojas — „Flyte“, 339 Eur, „Design+“ (DOMUS GALERIJA).


Daugiau informacijos: https://domusgalerija.lt/lt

Užsakymo nr.: PT_59052

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis