Rudens akcentas – šviestuvai: kaip išsirinkti tinkamiausią savo namams

Ilgėjant rudens vakarams „Domus galerijoje“ įsikūrę šviestuvų salonai pristato žinomų gamintojų naujienas. Formos ir šviesos sintezė, išskirtinis dizainas, pažangios technologijos ir funkcionalūs sprendimai – išskirtinis šio sezono akcentas. 


Domus galerija


Vokiečių kompanijos „Occhio“ šviestuvų serija „Mito“. Šviestuvo korpusas pagamintas iš vientiso aliuminio gabalo, jo apdirbimas primena juvelyro ar laikrodininko darbą. Šviestuvą galima valdyti mobiliuoju telefonu ar rankos judesiais, atskirai įjungti ir išjungti, reguliuoti šviesos srautą į viršų ar apačią, keisti šviesos temperatūrą nuo šiltesnės į šaltesnę. Šiuolaikinės technologijos padeda sukurti tarp žmogaus ir šviesos ypatingą ryšį. Salonas „Delight“ („Domus galerija“).


Domus galerija


Inovacijomis, aukščiausio lygio dizainu ir ilgaamžiškumu išsiskiria italų gamintojo „Artemide“ šviestuvai. Dizainerių Carlottos de Bevilacqua ir Paolos di Arianello šviestuvų serijoje „Empatia“ gamybai naudojama 500 metų senumo stiklo pūtimo technika, taip pat įdiegta šviesos diodų technologija ir unikali optinė sistema, paskirstanti šviesos srautus. Tai tikras dizaino ir technologijų šedevras. Salonas „Delight“ („Domus galerija“).


Domus galerija


Itin ploni, plokšti, o tuo pačiu – ir labai galingi. Japonų dizainerio Naoto Fukosawos stalinis šviestuvas „Demetra“ (italų kompanija „Artemide“) – iš pirmo žvilgsnio trapus ir kompaktiškas, bet jo skleidžiamos šviesos srautas toks stiprus, kad pakanka apšviesti nemažam darbo stalui. Salonas „Delight“ („Domus galerija“).


Domus galerija


Dizainerio Eugenio Gargioni šviestuvo „Plena“ formas įkvėpė mėnulio pilnatis – šviesa, kuri verčia žmones įsimylėti. Gamintojas – „Foscarini“. Salonas „Delight“ („Domus galerija“).

 

Domus galerija


Išskirtinė minimalistinė dizainerio Michaelio Anastassiadeso gamintojui „Flos“ sukurta modulinių šviestuvų linija „Arrangements“ – tarsi šviesą įprasminantis juvelyrikos dirbinys, tik skirtas ne žmogui, o interjerui puošti. Kiekvieną segmentą – liniją, apskritimą ar kvadratą – galima jungti su kitu, kuriant individualią, puikiai subalansuotą tobulo dizaino šviesos grandinėlę.  Salonas „Simetria“ („Domus galerija“).


Domus galerija


Dizainerio Antonio Arolos gamintojui „Vibia“ sukurta šviestuvų serija „Palma“ atspindi šiuolaikišką technologijų ir to, kas gyva bei organiška, sintezę. Šviestuvų dizaino pagrindas – paprastos, elementarios formos ir šilta, išsklaidyta šviesa, filtruojama per pūsto stiklo sferą, pritvirtintą prie aliumininio žiedo. Salonas „Simetria“ („Domus galerija“). 


Domus galerija


Paslaptingas, elegantiškas dizainas ir naujausios technologijos. Gamintojo „Lee Broom“ šviestuvų kolekcija „Observatory“, kurią sudaro keturi kosminiai modeliai „Eclipse“, „Orion“, „Aurora“ ir „Tidal“, įkvėpta dangaus ir žvaigždžių. Pasigrožėkite. Salonas „Simetria“ („Domus galerija“).


Daugiau informacijos: domusgalerija.lt/lt

Užsakymo nr.: PT_51038

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis