5 augintiniams kenksmingiausi kambariniai augalai

Kambarinių augalų auginimas per pastaruosius metus tapo labai populiarus. Nors žaluma patalpose gali pagyvinti mūsų namus ir pagerinti psichinę gerovę, kai kurios augalų rūšys taip pat gali pakenkti mums ir mūsų augintiniams.

„Google“ paieška „toksiški augalai gyvūnams“ per pastarąją savaitę išaugo 50% *, todėl „London Furniture Disposal“ dienraštis siekia išsiaiškinti, kurie kambariniai augalai yra labiausiai kenksmingi mūsų augintiniams ir kaip dažnai jie atsiranda mūsų namuose.


Labai toksiški kambariniai augalai - skindapai. Skindapas yra itin populiarus kambarinis augalas dėl savo patrauklaus įvaizdžio ir paprastos priežiūros. Tai puikus kambarinis augalas, kuri žmogui liesti yra saugu, tačiau jis yra toksiškas naminiams gyvūnėliams.


Vėzdūnė ne tik turi detoksikuojančių savybių namams, bet ir yra labai estetiška. Laikoma viena iš populiariausių žydinčių kambarinių gėlių, turinti tamsius lapus. Nors tai gražus augalas, tačiau verta įsidėmėti, kad jis yra toksiškas, jei jis yra vartojamas augintinių.


Dramblio ausis. Šis kambarinis augalas, žinomas dėl ryškių spalvų, puikiai tinkamas jūsų namų įvaizdžiui papildyti. Tačiau būkite atsargūs augalus padėdami šalia naminių gyvūnėlių ir vaikų, nes kramtant jų lapus galimas patinimas, akių skausmas, viduriavimas ir vėmimas. 


Kalija - nors paprastai šis augalas yra auginamas lauke, tampa vis labiau madinga šiais augalais stilizuoti vidaus erdves. Tačiau, vis dėlto ši gėlė yra žalinga žmonėms ir gyvūnams. Prarijus jos lapus, dėl lapuose esančių kalcio oksalato kristalų, galimas apsinuodijimas, patinimas.


Paprastasis cikas - šie kambariniai augalai yra labai įdomūs namų interjero pagyvinimai dėl savo spygliuotos ir išvaizdos. Tačiau neapsigaukite, jie yra labai toksiški, nes naminiams augintiniams nurijus lapus sukelia vėmimą, viduriavimą ir kartais kepenų nepakankamumą.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis