3 svarbiausi patarimai, kaip sukurti idealią terasą

Pavasaris jau įsibėgėja, todėl TV3 laida „Namų idėja su IKEA“ skuba pas dar vieną heroję Eglę, kuri savo numylėtame vienkiemyje svajoja turėti funkcionalią terasą. Šiuo metu joje trūksta baldų, interjero vientisumo bei erdvių išskirstymo, tad IKEA profesionalai ruošiasi visa tai pakeisti.

Užauginusi vaikus ir pavargusi nuo miesto triukšmo, Eglė iškeitė gyvenimą mieste į gyvenimą vienkiemyje, kuriame augina gėlės. Tai – ir hobis, ir pragyvenimo šaltinis jau 20 metų.


Eglė teigia, kad gyvenimas vienkiemyje yra be galo patogus, o vos atšilus orams, daugiausiai laiko ji leidžia būtent terasoje. Ne karantino metu, čia ji priima gausų būrį svečių: šeimą, draugus. Ir nors iš terasos atsiveria gražus šeimininkės gėlių sodas, ji kol kas neišpildo visų Eglės lūkesčių.


IKEA interjero dizainerė Rūta sieks pakeisti Eglės terasą ir čia sukurti erdves valgymui, mėgavimuisi rytiniu kavos puodeliu, poilsiui su knyga, daiktų laikymui. Anot interjero specialistės, įsirengiant ar atsinaujinant terasą, reikalingi lauko sąlygoms pritaikyti baldai, funkcionalus apšvietimas ir kitos jaukumo suteikiančios detalės.3 svarbiausi patarimai, kaip sukurti idealią terasą
3 svarbiausi patarimai, kaip sukurti idealią terasą
Organizatorių archyvasInterjero dizainerė pabrėžia, kad svarbiausias akcentas renkantis terasos baldus yra jų praktiškumas – jie turi būti skirti lauko sąlygoms, kad žiemą nereikėtų jų išgabenti į kitas patalpas. Tiesa, žvarbiuoju metų laiku juos papildomai apsaugoti galima su specialiu uždangalu.


Esant pakankamai erdvės, be valgomojo stalo ir kėdžių galima įrengti ir minkštąją zoną, kurioje būtų patogu pailsėti. Planuodama erdves, specialistė apgalvos ir vietą, skirtą laikyti daiktams terasoje. Jaukiai atmosferai sukurti, IKEA interjero dizainerė parinks lauko šviestuvus su saulės baterijomis, pasirūpins jaukumo suteikiančia lauko tekstile.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis