5 patarimai, kaip įsirengti darbo erdvę namuose, kurioje iš tiesų norėtųsi dirbti

Šiandien vis daugiau žmonių renkasi galimybę dirbti iš namų. Vienas iš iššūkių, su kuriais susiduria šie žmonės, – rutinos ir organizuotumo įsivedimas į kasdienybę. Kūrybingumu ir darbingumu gali užkrėsti skoningai įrengta darbo erdvė. Pateikiame 5 patarimus, kaip įsirengti tokią erdvę.

Įsileiskite šviesos. Natūrali šviesa turi daugybę privalumų. Ji net tik nuteikia darbingai bei pagerina darbo sąlygas, bet ir vizualiai padidina erdvę, o tai itin svarbu darbo biurui namuose, kuris paprastai yra gana nedidelis. Todėl ieškant tinkamos vietos darbo kampeliui, visada rekomenduotina rinktis vietą netoliese lango.


Shutterstock


Augalai – geros energijos kūrėjai. Augalai darbo zonoje, kaip ir natūrali šviesa, atlieka keletą svarbių vaidmenų. Pirma – jie pagyvina erdvę savo spalva bei tekstūra, antra – jie žmogų veikia raminančiai ir, trečia – jie valo orą. Namų darbo biurui puikiai tinka trijuostė sansevjera („anytos liežuvis“), kraštuotoji dracena, bendžamino fikusas, bambliuotoji palmė ir kiti gerai orą švarinantys augalai.


Shutterstock


Išnaudokite sienų aukštį. Net ir mažiausią namų biurą galima dekoruoti taip, kaip patinka. Gali kilti klausimas – „o kaip viską sutalpinti?“. Atsakymas jums yra tiesiai prieš akis – išnaudokite sienų aukštį. Ant sienos, priešais darbo stalą, galima sukabinti jums patinkančius paveikslus arba įkvepiančius plakatus. Čia taip pat, jeigu yra reikiamybė, atsiras vietos ir funkcionalioms pakabinamoms lentynoms.


Shutterstock


Pasitelkite danų laimės filosofiją – hygge. Tikriausiai jau visi iš mūsų yra kokiu nors būdu susipažinę su daniškuoju hygge. Ši laimės formulė skatina susikurti kuo jaukesnę namų aplinką, kurioje galima būtų apčiuopti laimės jausmą. Šiam jausmui pasiekti darbo erdvėje galima pasitelkti natūralias medžiagas (pvz., medieną), pasitiesti minkštą kilimą, netoliese pasistatyti aromatingą namų kvapą ir pan.


Shutterstock


Palaikykite tvarką. Jokia ne paslaptis, kad darbo erdvė labai greitai susikuičiu, todėl čia itin svarbu palaikyti tvarką ir organizuotumą. Šiuo metu rinkoje yra galybė produktų, kurie padeda palaikyti tvarką ant rašomojo stalo, tačiau neskubėkite iškart jų pirkti. Prieš tai įvertinkite, ar išties visi daiktai, kuriuos laikote namų biuro zonoje, jums yra reikalingi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis