Idėjos, kaip įsirengti neįprastus laiptus

Ruduo yra metas, kai norisi jaukumo, tad norom nenorom imi galvoti apie būsto pertvarkymą ar renovaciją. Kodėl gi nepradėjus nuo laiptų ir nepavertus jų tikru interjero šedevru?

Įkvėpti portalo „The Spruce“, pateikiame originalių laiptų idėjų.





Drąsiai naudokite spalvas! Kodėl gi kiekvienos laiptų pakopos nenudažius vis kita vaivorykštės spalva? Galima nudažyti visą pakopą arba tik šoninį jos paviršių.




Taip pat laiptus galima nudažyti skirtingais tos pačios spalvos atspalviais, sukuriant „ombre“ efektą. Nebūtina pirkti 10 skirtingų atspalvių dažų, užteks 2 – jūsų norimos spalvos ir baltos. Pirmas kelias pakopas nudažykite neskiestais dažais, o kitas – vis daugiau juos skiesdami baltais dažais.




Visi mes svajojame namuose turėti daug slaptų užkaborių daiktams susidėti, kuriuose tilptų daug daiktų, bet kurie neužimtų per daug vietos. Kodėl gi neįsirengus slaptų stalčių laiptuose? Šiuose slaptuose stalčiuose galima laikyti ateinančio sezono avalynę ar kitus panašius daiktus – praktiškai bet ką.




Neįprastą išvaizdą laiptams padės suteikti įvairios geometrinės figūros, išpieštos ant laiptų. Pavyzdžiui, šiam tikslui galima panaudoti po remonto užsilikusius baltų ir juodų dažų likučius – laiptai atrodys stilingai ir elegantiškai.




Jei norite namams suteikti jaukumo, galite visus laiptus užtiesti skoningu, prie interjero priderintu taku. Toks interjero elementas ne tik suteiks originalumo, bet ir padės nesušalti šaltuoju metų laiku.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis