Kaip pradėti namuose remontą

Svarbiausia yra nuspręsti, kodėl darote remontą, kokio rezultato tikitės? Ar norite pakeisti iš esmės viską, ar užteks tik pakeisti keletą interjero elementų?

Įsivaizduokite, ką norėsite matyti savo būste. Norint atlikti bute remontą, reikia nemažai kūrybiškumo ir žinių apie šiuolaikines medžiagas, dizaino technologijas. Pavartykite žurnalus, pasidairykite po dizainerių interneto svetaines, tiesiog pafantazuokite. Būkite atsakingi – pasidarykite planą, kas ir kur stovės jūsų bute ar name.

Išmatuokite patalpas, visus paviršius, pasidarykite planą. Planas tikrai pravers sudarant sąmatą, perkat medžiagas. Geriau padaryti kelias kopijas, kad turėtumėte po ranka ir darbe, ir namuose.

Apsispręskite, kiek lėšų galite skirti. Net jei patys atliksite remontą, reikia turėti bent apytikslę sąmatą. Susirašykite visų reikiamų medžiagų kainas.

Susidarykite darbų planą. Nešvariausius, dulkes keliančius darbus geriausia atlikti iš pradžių. Švarius paviršius apklokite kartonu, uždenkite plėvele – taip apsaugosite nuo statybinių dulkių, šiukšlių.

Pasiskyrę remonto tikslą, sudarę reikalingų medžiagų sąrašą, suplanuokite darbus, na, o tada galima ir remontą pradėti.

Įkvepiantys interjero pavyzdžiai ir idėjos

Shutterstock nuotr.

Interjeras
Interjeras
Shutterstock nuotr.

Shutterstock nuotr.

Shutterstock nuotr.

Shutterstock nuotr.

Shutterstock nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis