PRIEŠ ir PO: prieškambario pokyčiai

Niekas kitas taip nepasveikina į namus užėjusio svečio ar grįžusio šeimininko, kaip stilingas ir patogus prieškambaris. Ką galima padaryti, kad pirmasis įspūdis būtų kuo geresnis?

Nelaukite kito mėnesio, kito šeštadienio ar rytojaus – prieškambario įvaizdį galima pradėti keisti jau dabar, juolab kad tai nesudėtinga. Perstatykite baldus, atsisakykite nereikalingų daiktų, sukurkite vietos naudojamiems, pridėkite spalvinių akcentų, papuoškite dekoratyviomis detalėmis – viską galite spėti padaryti vos per vieną savaitgalį. Būtent tam ir galite išnaudoti ilgąjį savaitgalį!

Vida Press

1. Perdažykite pagrindinę sieną (arba dvi gretimas).
Rinkitės tokį atspalvį, kuris natūraliai derėtų prie likusio interjero spalvinės gamos, tačiau nebijokite ryškesnių, sodresnių atspalvių: prieškambaris – nedidelė ir dažnai lankoma erdvė, čia dažnai remiamės į sienas su lauko drabužiais, aunamės batus, paliekame kuprines ir t. t., todėl sienos greitai išsitepa. Dėl šios priežasties rekomenduojami atsparūs dažai, kad sienas būtų galima dažnai valyti.

2. Atsikratykite netvarkos.
Senajame prieškambaryje prie pagrindinės sienos pastatyta spinta su atviromis lentynomis, kurioje sudėta daugybė įvairiausių daiktų, atrodė netvarkingai. Taigi ji buvo perkelta į svetainę, kur tarnauja pagal tikrąją paskirtį – knygoms sudėti. O prie pagrindinės sienos perkeltas konsolinis stalas ir paveikslų galerija virš jo tapo pagrindiniu dėmesio traukos centru.

3. Įrenkite kabyklą.
Skrybėlėms ir paltams kabinti pagaminkite originalią kabyklą. Tam prireiks MDF plokštės ir medinių kaiščių. Lentą nudažykite tokia pačia kaip sienų spalva, o medinius kaiščius – raudonai ir geltonai. Ant sienos priešais panaudota kabykla iš senojo prieškambario, tik perdažyta baltai ir pakeisti nauji kabliukai.

4. Raskite vietos daiktams.
Ant staliuko lentynos išdėliotos medinės daiktadėžės nudažytos juodais mokyklinių lentų dažais, todėl kreida galima pažymėti, kas kur sudėta. Apatinė staliuko lentyna tarnauja kaip vieta batams susidėti.

5. Galerija.
Kompozicija su įdomiomis nuotraukomis iš smagiausių šeimos gyvenimo akimirkų visada sukuria puikią nuotaiką. Derinkite skirtingų spalvų ir stiliaus rėmus – tai suteiks žaismingo netikėtumo.

6. Detalės.
Geometrinio rašto kilimas, vazelių kolekcija ir kitos dekoratyvios detalės, sudėliotos ant staliuko, gražiai užbaigia naujo – stilingo ir išraiškingo – prieškambario įvaizdį.

Patarimas. Jei nutarėte sieną dažyti, visą paviršių padenkite baldais dažais. Tuomet kruopščiai pamatuokite, kad kiekviena juosta būtų vienodo pločio, ir apklijuokite kiekvieną iš abiejų pusių dažymo juostele. Pirmiausia dažymo juostele suformuokite vienodo pločio juostas ir palikite neužklijuotus tarpus – juos reikės padengti dažais. Kai įsitikinsite, kad visos juostos lygios ir vienodos, imkite atitinkamo pločio volelį ir dažykite.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis